صبحگاه مشترک زندان های مرکز استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل : جمهوری اسلامی ایران از عنایات و نعمات خفیه الهی است

image_pdfimage_print

به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل و مدیرکل زندان ها از فرمانده یگان حفاظت زندان های استان اردبیل تجیل و فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی منصوب شد .

در مراسم صبحگاه مشترکی که با حضور پرسنل یگان حفاظت و کارکنان زندان های مرکز استان اردبیل به میزبانی زندان مرکزی و به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد؛ فتحی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل ضمن تبریک این هفته به همه سبزپوشان تلاش گر عرصه نظم و امنیت اجتماعی ، تلاش در راه برقراری امنیت در جامعه را به مثابه جهاد فی سبیل الله دانست. مدیرکل زندان های استان اردبیل در مراسم صبحگاه مشترک یگان حفاظت و کارکنان زندان های مرکز استان از زحمات پرسنل یگان حفاظت و فرماندهی این یگان که از مامورین ناجا در سازمان می باشد نیز تقدیر نمود و خواستار تداوم ارتقای امینت در زندان ها شد.

سخنران ویژه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شعبان پور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان بود که طی سخنانی ضمن تبریک این هفته و تشکر از مسوولین زندان های استان بخاطر تکریم نیروهای زحمتکش انتظامی گفت : « نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح با تمام توان آماده دفاع از حریم امنیت و کیان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان می باشد و هر روز با جانثاری های این عزیزان بسیاری از توطئه های اشرار داخلی و اجانب خارجی که قصد آسیب رساندن به ملت شریف ایران را دارند دفع می شود . »  حجت الاسلام شعبان پور با ذکر آیاتی از قرآن کریم در مورد عنایت خاص خداوند به کسانی که در راه او اقامه قسط و عدل می کنند گفت : « جمهوری اسلامی ایران عطیه الهی است که تمام پیامبران مبعوث شدند تا چنین حکومت الهی برروی زمین حاکم شود. » رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با برتشریح نعمات خفیه الهی ، وجود ولایت فقیه را یکی از عنایات خفیه الهی برشمرد و افزود : «  باید قدردان و پاسخگوی خداوند در برابر اطاعت پذیری از فرمان ولی فقیه باشیم . برای ما چند چیز باید خط قرمز باشد، یکی آرمان های امام امت ، شهدا و همچنین ولایت فقیه است. »

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سرپاسیار یکم علی عالی فرمانده پیشین یگان حفاظت زندان مرکزی اردبیل سرگرد ناصر قربانی بعنوان فرمانده یگان حفاظت زندان اردبیل منصوب شد .

همچنین با اهدای لوحی از سوی مدیرکل زندان های استان به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی از سرهنگ دوم ستاد علی عظیمی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان نیز تقدیر بعمل آمد . گفتنی است در مراسم صبحگاه مشترکی که به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی منعقد شده بود از تعدادی از پاسیاران و سربازان زندان های مرکز استان بخاطر کسب مقام در رشته های ورزشی استانی و منطقه ای تجلیل شد . انتهای پیام /.

سخنرانی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل در مراسم صبحگاه زندان اردبیل

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*