اخبار کوتاه
بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان اردبیل از زندان گرمی

رئیس کل دادگستری استان اردبیل به صورت سر زده از زندان گرمی بازدید نمود

image_pdfimage_print

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بدون اطلاع قبلی و به صورت سر زده در زندان گرمی حضور یافت و ضمن بازدید از این زندان با مددجویان این زندان به صورت چهره به چهره به گفتگو پرداخت .

به گزارش روابط عمومی زندان گرمی ؛ ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دیداری غیرمترقبه با حضور در زندان گرمی ضمن بازدید از فعالیت های اصلاحی و تربیتی و دیدار از اماکن مختلف این زندان با حضور در بندهای اقامتی و کلاس های آموزشی با زندانیان به صورت چهره به چهره گفتگو نمود و به مشکلات قضایی آنها رسیدگی کرد .

رئیس کل دادگستری استان در بازدید از کلاسهای فرهنگی زندان گرمی گفت :  « در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ از این زندان بازدید داشته ایم و در بازدید امروز تغییرات چشمگیری مشاهده شد . علیرغم کمبود فضا اقدامات مناسبی در حال انجام است . »

ایشان هدف از این بازدید را انعکاس سریع و بی واسطه مسائل و مشکلات زندانیان عنوان کرد و افزود : « کاهش جمعیت کیفری زندان و مجازات های جایگزین حبس از دغدغه های مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه می باشد و تمامی قضات باید با نگاه ویژه به قانون مجازات اسلامی و دستورالعمل مدیریتی در این خصوص توجه لازم را داشته باشند . »

 ناصری رئیس زندان گرمی ضمن تشکر از حضور رئیس کل دادگستری استان  گفت : « همکاری مراجع قضائی شهرستان و حوزه های قضایی مرتبط موجب آرامش زندانیان و کوتاه شدن فرایند آزادی و مختومه شدن پرونده های آنان می شود . » 

در این دیدار تمامی مددجویان این زندان مسائل و مشکلات خود را با رئیس کل دادگستری استان مطرح و دستورات قضائی لازم صادر گردید.

 

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان اردبیل از زندان گرمی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*