اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با حضور در زندان مرکزی بیرجند با زندانیان دیدار کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی علیرضا صیفی رئیس کل دادگستری استان به همراه سید حسن مقدس دادستان مرکز استان و محقق نیا معاون قضائی دادگستری کل استان و تعدادی از قضات با حضور در زندان مرکزی بیرجند با زندانیان به صورت چهر به چهره دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کردند .

رئیس کل دادگستری استان با حضور در دفتر قضائی و سالن ملاقات های سه گانه روند خدمات رسانی به زندانیان و خانواده آنها را مورد بررسی قرار دادو سپس با حضور در دفتر مدیر داخله زندان مرکزی به صورت حضوری با زندانیان دیدار و به تقاضا های آنها پاسخ داد .

صیفی سپس با حضور در اندرزگاه ۱۰۱ زندان مرکزی از محل خوابگاه زندانیان بازدید و با تعدادی از زندانیان نیز به گفتگو پرداخت .

رئیس کل دادگستری استان روند خدمات رسانی در زندان مرکزی را بسیار خوب ارزیابی کرد .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان که در این بازدید رئیس کل دادگستری استان را همراهی میکرد گفت : فعالیتهای اصلاحی و تربیتی طبق دستورالعمل های سازمانی در زندانهای استان اجرا میگردد تا انشالله شاهد بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه باشیم .و این نیازمند همکاری همه دستگاههای اجرایی و نهاد های فرهنگی است تا پس از آزادی زندانیان بتوانند با استفاده از آموزشهایی که در زندانها فرا گرفته اند صاحب شغل شوند و مجددا به چرخه جرم برنگردند.

وی افزود:مددکاران زندانهای استان تمام تلاش خود را در راستای حل مشکلات قضائی زندانیان با تعامل با دستگاه قضائی بکار میگیرند و لذا حضور قضات در زندان و دیدار چهره به چهره آنها با زندانیان بسیاری از مشکلات قضائی زندانیان را مرتفع میکند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*