اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری ایلام: دستگاه قضایی از تولید ملی حمایت می کند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی در دادگستری ایلام با حضور رئیس کل دادگستری، عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام و شورای قضایی برگزار شد.
علی دهقانی رئیس کل دادگستری ایلام اظهار داشت: نهادینه شدن حرکت های جهادی مهم ترین اصل در افزایش تحقق تولید ملی، حمایت از کار، سرمایه ایرانی و پیشرفت در ظرفیت های خدماتی و تولیدی کشور است.
وی گفت: شناخت دقیق ابزارها و راهکارهای موجود یکی از مهمترین عوامل در جهت حمایت از تولید داخلی محسوب می شود. دهقانی بیان کرد: رونق چرخه اقتصادی در گرو حمایت از تولید ملی است.
رئیس شورای قضایی استان در این نشست به موضوعاتی چون: اعطای تسهیلات به منظور راه اندازی کارخانه های تولیدی که به هر دلیلی فعالیت آنها با مشکل مواجه شده است، حمایت از سرمایه های مشروع، رفع موانع تولید و اشتغال، نظارت و اجرای سیاست های رسیدگی به جرائم اقتصادی و… اشاره نمود.
دهقانی تصریح کرد: با حکم مراجع قضایی هیچ کارگاه تولیدی تعطیل نخواهد شد و برخوردهای قاطع با مفاسد اقتصادی و هدفمند کردن تسهیلات دریافتی در راستای اشتغال و تولید، صرفه جویی و همچنین پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید را بیشتر و مسیر توسعه این مهم را هموار تر می کند.
رئیس کل دادگستری ایلام اذعان داشت: پرونده های مربوط به قاچاق کالا و ارز، پولشویی و تجاوز به منابع ملی با حساسیت و دقت بیشتر و به صورت کار مشترک از طریق دادگستری، معاونت پیشگیری از وقوع جرم و سازمان بازرسی پیگیری و رصد خواهد شود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*