رییس دیوان عالی کشور در یزد: فعالیت های تربیتی زندان، فرصتی برای خودسازی است

image_pdfimage_print

مدجویان زندان شماره۲ یزد در ادامه برنامه هر هفته یک مسجد، پس از حضور در کنار مرقد شهدای گمنام در مجموعه ی امیرچقماق یزد، به اقامه نماز جماعت در کنار رئیس دیوان عالی کشور، رئیس کل دادگستری، استاندار یزد، جمعی از مسئولین اجرایی و قضایی استان و همچنین مدیرکل زندان ها پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رییس دیوان عالی کشور پس از اقامه نماز جماعت در آیینی که به مناسبت هفته ی بسیج و در راستای طرح “هر مسجد یک حقوقدان” برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی زندان ها با اهداف تربیتی گفت: مددجویان باید از فرصت های بوجود آمده در جهت متنبه شدن، آگاه شدن و خودسازی استفاده کنند.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا مرتضوی همچنین مددجویان را به شرکت در برنامه های فرهنگی تشویق کرد و اظهار داشت: فعالیت های آموزشی و قرآنی فرصت هایی است که مددجویان باید از آن برای اصلاح و تربیت استفاده کنند و دستگاه قضایی نیز قطعا امتیازات و تسهیلات مناسبی برای مددجویان فعال در زمینه های مختلف فرهنگی، آموزشی، قرآنی و نماز در نظر گرفته است.

گفتنی است در پایان این مراسم مددجویان و خانواده ی آنان به صورت چهره به چهره با رییس دیوان عالی کشور، مسئولین قضایی استان و مدیرکل زندان های استان دیدار کرده و مشکلات قضایی خود را به صورت شفاهی و کتبی مطرح نمودند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*