سردار ایزدخواه پیما: توجه به امور رفاهی سربازان وظیفه در اولویت برنامه های سازمان زندان ها قرار دارد

image_pdfimage_print

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها درجمع سربازان و پرسنل انتظامی ندامتگاه ورامین گفت: توجه به امور رفاهی سربازان وظیفه که حافظان امنیت این مرز و بوم هستند، در اولویت برنامه ها قرار دارد.
سردار ایزدخواه پیما در مراسم افتتاح آسایشگاه جدید سربازان وظیفه ندامتگاه ورامین ضمن تقدیر از فعالیتهای عمرانی جدید صورت گرفته در تمام بخشها و واحدهای این ندامتگاه به ویژه یگان انتظامی و توجه به امور رفاهی سربازان وظیفه اظهار داشت: سرعت اقداماتی که طی مدت زمان کوتاهی و همزمان با فصل آغاز سرما انجام شده، نشان دهنده توجه اداره کل زندانهای استان تهران به امر رفاه نیروهای وظیفه است.
وی خاطر نشان کرد: سربازان وظیفه حافظان امنیت این مرز و بوم هستند و حفظ آرامش و آسایش و نیز توجه به امور رفاهی آنان همواره در اولویت برنامه های سازمانی و نیز دستور کار فرماندهان و مسئولان می باشد.
مدیر کل زندانهای استان تهران نیز در ادامه این مراسم گفت: شناخت عوامل مؤثر بر بهسازی و ایجاد محیط خدمت مناسب و نیز رضایت شغلی سربازان و نیروهای کادر یگان انتظامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
سیدحشمت اله حیات الغیب تأکید کرد: هر قدر در امر زیباسازی و توجه به محیط فیزیکی زندانها برای زندانیان، کارکنان و سربازان وظیفه موفق باشیم به همان اندازه سطح رضایتمندی آنان بالا رفته و نظم و آرامش در همه امور حاکم خواهد بود.
در ادامه بازدید، جلسه ای نیز در سالن جلسات ندامتگاه ورامین با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها، مدیر کل زندانهای استان تهران و مسئولان انتظامی برگزار شد که طی آن نصیریان مدیر ندامتگاه گزارشی از روند بازسازی یگان را ارائه نموده، در ادامه پیرامون مسائل مختلف نظامی، انتظامی و رفاهی ویژه سربازان و پرسنل یگان حفاظت بحث و تبادل نظر شد و سردار ایزدخواه پیما نیز راهکارهای لازم را ارائه نمود.
بنا به این خبر، تمام قسمتهای یگان انتظامی از جمله آسایشگاه سربازان، نمازخانه و سالن غذاخوری طی مدت دو ماه بازسازی و به بهره برداری رسید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*