اخبار کوتاه

سردار ایزد خواه پیما از مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی تقدیر کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سردار ایزد خواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور( پیرو بازدید سردار کمالی معاون سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور در بهمن ماه سال ۹۶ از زندانهای استان که فعالیتهای انجام شده در زندانهای استان را بسیار خوب ارزیابی وکرده بود) از اقدامات و ابتکارات جالب انجام شده توسط مدیر کل زندانهای استان تقدیر و تشکر کرد .

در تقدیر نامه سردار ایزاد خواه آمده است :

برادر گرامی جناب آقای علی هاشمی

مدیر کل محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خراسان جنوبی

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و با احترام ؛

حمد و سپاس بیکران خدای سبحان ،که بندگان خود را با نعمت بی نظیر و بی بدیل ولایت ، مجد و عظمت بخشید و عاشقان و شیفتگان ولی امر مسلمین را بر تارک قله های صبر و معنویت مجاهدت فی سبیل الله قرار داد و عمل آنان را شایسته تقدیر و تحسین نمود .

در همین راستا با تلاش مضاعف و چشمگیر جنابعالی ، ستاد کل نیروهای مسلح از اقدامات بعمل آمده در زندانهای کشور در حوزه یگان حفاظت تقدیر نموده است به همین منظور به مصداق :

*من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق*

بر خود فرض می دانم که از تلاش  صادقانه و زحمات بی دریغ جنابعالی در تحقق این موفقیت صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت و رهبری فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) موفق و سربلند باشید . یاد و نام و راه امام راحل ، شهدای نظام ولایی و الهی جمهوری اسلامی ایران را گرامی و ارج می نهیم .

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

سرتیپ دوم ستاد پاسدار محسن ایزد خواه پیما

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*