اخبار کوتاه

“سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمی” جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا میهمان ویژه جشن پایان دوره فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها شد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم جشن سردوشی و پایان دوره فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها، با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا و سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید.

مراسم جشن سردوشی و پایان دوره آموزشی فراگیران پایه خدمتی آبان ماه ۱۳۹۷ که به نام شهید والامقام بهشتی مزین گردیده بود با اجرای گزارش تشریفات برای جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، ادای احترام به مقام شامخ شهدای والا مقام و قرائت نوای روح بخش کلام الله مجید آغاز گردیده و با ارائه گزارش تفصیلی اقدامات آموزشی مرکز و ادای سوگند توسط فراگیران ادامه یافت.

در این مراسم درجه استحقاقی تعدادی از کارکنان یگان حفاظت سازمان زندانها و سردوشی نماینده فراگیران توسط سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمی و فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها نصب گردیده و از تعدادی از فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای کشور به نمایندگی از اداره کل استان مربوطه که در پنجمین دوره آموزش تخصصی فرماندهان حضور داشتند، تقدیر بعمل آمد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا سخنان خود را با سلام به محضر امام زمان (عج) و نثار درود به ارواح طیبه شهدا و امام راحل و همچنین آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا ( مدظله العالی) آغاز نموده و گفت: خرسندم از اینکه در جمع پرشور و با نشاط شما عزیزان هستم و امروز شما با اجرای این حرکات گروهی منسجم و منظم گوشه ای از صلابت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتید.

ایشان همچنین از تلاش های سردار سرتیپ دوم پاسدار ایزدخواه و کلیه فرماندهان حاضر در میدان به خاطر ارائه آموزش های عمومی و تخصصی زندانبانی که ثمره آن در میدان صبحگاه به تصویر کشیده شد قدردانی نموده و برای تمامی کارکنان وظیفه آرزوی عاقبت بخیری نمودند.

گفتنی است سردار سرتیپ دوم پاسدار ابراهیم کریمی در ادامه از سالن پذیرش فراگیران، سالن تیراندازی با تفنگ بادی، نمایشگاه کشفیات اقلام ممنوعه و کلاس های آموزشی آن مرکز بازدید نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*