سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور: سربازان وظیفه بعنوان امانتی از طرف جامعه و والدین در اختیار ما هستند

image_pdfimage_print

به گزارش مرکز اطلاع رسانی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم پایان دوره                            “(دوره) شهید فهمیده” فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها ، با حضور سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید.

برپایه این خبر، با عنایت به فرا رسیدن هفته بسیج فراگیران و کارکنان وظیفه حاضر در میدان به قرائت اشعار و سرود های حماسی در مدح بسیجیان جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

همچنین در ادامه این مراسم، درجه استحقاقی سرهنگ مرادی فرمانده گردان امام حسن (ع) مرکز آموزش و همچنین درجه سردوشی نماینده سربازان حاضر در میدان توسط سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها نصب گردید.

مراسم پایان دوره شهید فهمیده فراگیران آموزشی یگان حفاظت سازمان زندانها با اجرای حرکات منسجم و منظم گروهی کارکنان وظیفه یگان حفاظت و نقش بندی جمله ” بسیج لشکر مخلص خداست ” و ترسیم چهره بسیجی شهید حسین فهمیده ادامه یافت.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه سخنان خود را با عرض سلام به محضر امام زمان ارواحنا له الفداه و نثار درود به روان پاک شهدا و امام راحل (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم و معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج آغاز نمودند.

ایشان افزودند: با توجه به بازدید های بعمل آمده از یگانهای حفاظت زندانها و ادارات کل استانهای کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در ماموریت اخیر به این جمع بندی رسیدیم که شرایط مناسبی برای خدمت سربازان در زندانها فراهم است و همه مدیران کل، روسای زندانها و فرماندهان اقدامات شایسته ای در خصوص حذف پایه بازی، برگزاری فعالیت های فرهنگی، مذهبی و ورزشی، نوسازی و تجهیز آسایشگاه های کارکنان وظیفه و در واقع در خصوص تمامی شاخصه های ابلاغی ستادکل نیروهای مسلح که مورد تاکید جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور نیز می باشد، شرایط مطلوبی فراهم شده است.

سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور خاطر نشان کرد: علیرغم رفع نگرانی های ما از وضعیت معیشتی، رفاه و آسایشگاهی کارکنان وظیفه، بعضاً گزارشاتی مبنی بر تخلف از اجرای صحیح ماموریت ها از سوی سربازان دریافت می شود که متاسفانه در برخی موارد منجر به تشکیل پرونده و حتی زندانی شدن آنان نیز شده است.

 

 

ایشان افزودند: شما عزیزان بعنوان امانتی از سوی جامعه والدین در اختیار یگان حفاظت سازمان زندانها هستید و تقاضای ما این است که بجای پیروی از هوای نفس و همکاری با مجرمین خطرناک و خلافکاران به انجام امور فرهنگی و مذهبی، احکام و نماز بپردازید.

سردار ایزدخواه تصریح کرد: بحمداله با آموزش های ارائه شده و تذکرات مستمر آمار تخلفات و جرائم کارکنان وظیفه ما کاهش بسیار زیادی داشته است، لکن ارتکاب جرم حتی از سوی یک سرباز نیز برای ما زیاد است.

ایشان با اشاره به نصب شماره تلفن مسئولین و فرماندهان استانی و یگان حفاظت سازمان در تابلو اعلانات آسایشگاهها بمنظور پیگیری درخواست ها افزودند: در صورت اتمام مدت مقرر خدمت سربازی بدون ارتکاب تخلف و جرائم و رضایتمندی فرماندهان از کارکنان وظیفه، در حیطه اختیارات تفویض شده از سوی ستادکل نیروهای مسلح نسبت به بخشش مدت اضافه خدمت آنان اقدام می شود.

سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در پایان از جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور بمنظور پیگیری ویژه در راستای ارتقاء سطح رفاهیات و معیشت کارکنان وظیفه یگان حفاظت در سراسر کشور تشکر و قدردانی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*