اخبار کوتاه

سرپرست اداره کل زندان های فارس از زندان مرودشت بازدید کرد

image_pdfimage_print

مصطفی کیشانی سرپرست اداره کل زندان های فارس، سید علیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس از قسمت های مختلف زندان مرودشت بازدید و با حضور در اندرزگاه ها به صورت چهره به چهره مشکلات زندانیان و وضعیت سربازان وظیفه و کارکنان را بررسی کردند.
سرپرست اداره کل زندان های فارس اظهارداشت: اقدامات صورت گرفته در این زندان در جهت تأمین امکانات رفاهی زندانیان از جمله نوسازی و بهسازی اندرزگاه قرآن، سالن ملاقات حضوری و فعالیتهای فرهنگی، کارگاه های اشتغال، خدمات بهداشت و درمان، نظم و امنیت موجود در امر زندانبانی ستودنی است.
وی در خصوص تعاملات قضایی و مددکاری که منجر به اخذ تسهیلات وکاهش آمار زندانیان بلا تکلیف گردیده قدردانی کرد.
کیشانی در جمع زندانیان دراندرزگاه قرآن بیان داشت: تمامی مسئولین و نیروهای نظارتی و اجرایی اداره کل و زندان ها با هدف تأمین حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع زندانیان فعالیت می نمایند و نقش معنویات و ترویج فرهنگ قرآنی بسیار حائز اهمیت است و مسؤولان و مربیان فرهنگی و مذهبی درجهت بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه خدمات رسانی می کنند.
سرپرست اداره کل زندان های فارس با تأکید براینکه از بزرگترین حسنات، اعتراف به خطا و تقاضای بخشش از سوی پروردگار است گفت: لازم است از این فضای ایجاد شده معنوی جهت تدبر و عمل به آیات قرآنی استفاده شود.
اشکان کمالی رئیس زندان مرودشت اظهار داشت: با تعامل و همکاری مراجع قضایی و مسئولین اداره کل زندان ها در برنامه های آتی این زندان، گام های مؤثری درجهت تحقق اهداف سازمانی، کاهش جمعیت کیفری و ارتقاء حقوق شهروندی برداشته خواهد شد.
در ادامه جلسه ای به منظور بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*