سرپرست زندان های ایلام، دادستان دادسرای نظامیان و دادستان ایوان با زندانیان زندان مرکزی دیداری چهره به چهره داشتند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- مشکلات زندانیان زندان مرکزی بررسی و پیگیری شد.
مهدی زاده سرپرست زندان های ایلام، مرادی دادستان دادسرای نظامیان و پروین دادستان شهرستان ایوان با زندانیان دیداری چهره به چهره داشتند و ضمن بررسی مشکلات قضایی آنها، به تعدادی از زندانیان واجد شرایط مرخصی اعطا گردید. مهدی زاده اذعان داشت: دیدار مراجع قضایی با زندانیان و مشاهده روند اصلاح و بازپروری آنها می تواند در فرایند قضایی و اتخاذ امتیازاتی چون مرخصی، رأی باز، آزادی مشروط و… موثر باشد.


مهدی زاده در ادامه بیان داشت: تعدد بازدید مراجع قضایی و استمرار روند پیگیری پرونده های قضایی زندانیان بخصوص زندانیان تحت قرار، تاثیر مستقیمی بر کاهش جمعیت کیفری و همچنین تقلیل آسیب های رفتاری دارد که این مهم در اصول و اساس زندانبانی اسلامی جایگاه ویژه ای داشته و اقدامات تأمینی و تربیتی را منطبق با اهداف والای سازمانی پیش می برد.
سرپرست زندان های ایلام تصریح کرد: پیاده سازی مطلوب و درست برنامه های اصلاحی و بازپرورانه و همچنین رعایت قوانین و مقررات در دستور کار قرار گرفته است و انتظار می رود با تلاشی جهادی و بهره مندی از توان و ظرفیت پرسنل توانمند، در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و ترقی مجموعه گامی رو به رشد برداشته شود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*