سرپرست زندان های هرمزگان: مددجویان از فرصت زندان برای خودسازی و تفکر استفاده کنند

image_pdfimage_print

سرپرست زندان های هرمزگان گفت: زندان فرصتی برای فاصله گرفتن از بدی و گناه است و مددجویان باید از این فرصت برای خودسازی و تفکر استفاده کنند.

رضا مقبلی در بازدید از زندان بندرلنگه و در نشستی با مددجویان افزود: خداوند قادر متعال درِ توبه را به روی همه بندگانش گشوده است و باید با خودسازی اشتباهات گذشته را جبران کرد و در مسیر پاکی گام برداشت.

وی بیان داشت: باید با پشیمانی و ندامت از اعمال گذشته طلب بخشش کرد و با حضور در برنامه های اصلاحی و تربیتی برای حضور مفید در جامعه آماده بود.

سرپرست زندان های هرمزگان مددجویان را به خواندن کلام وحی دعوت کرد و گفت: قرآن کریم بهترین راهنماست و افرادی که با این کتاب آسمانی مانوس شوند، هیچ گاه راه را گم نخواهند کرد.

مقبلی در نشستی با کارکنان هم شرکت و از تلاش بی وقفه و شبانه روزی آنان قدردانی کرد.

وی افزود: باید با تلاش بیشتر همراه با کار کارشناسی، برنامه های اصلاحی و تربیتی را ارتقاء داد تا زمینه اصلاح رفتار و شخصیت مددجویان بیش از پیش فراهم شود.

کارکنان زندان بندرلنگه هم در این نشست به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند که سرپرست زندان های استان به تک تک سوالات کارکنان پاسخ داد.

دیدار با سربازان وظیفه از دیگر برنامه های سرپرست زندان های استان در بازدید از زندان بندرلنگه بود.

رضا مقبلی در این دیدار صمیمی به امنیت پایدار در زندان اشاره کرد و گفت: سربازان وظیفه نقشی بسیار مهم و کلیدی در تامین امنیت زندان دارند و باید برای پیشگیری از هرگونه چالش امنیتی همیشه در آمادگی کامل بود.

وی بر حفاظت گفتار و رعایت همه مسائل امنیتی تاکید کرد و بیان داشت: حرکت در چارچوب قانون و مقررات، از هرگونه چالش و رخداد امنیتی پیشگیری می کند.

در ادامه این نشست سربازان وظیفه هم مسائل و مشکلات خود را بیان کردند و تصمیمات لازم  به منظور ارتقاء فعالیت های این بخش اتخاذ شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*