اخبار کوتاه

سرکشی معاون سلامت زندانهای استان مرکزی به خانواده زندانیان

در آستانه سال جدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان مرکز ی به همراهی قاضی ناظر بر زندان، معاون مدیر زندان مرکزی اراک،رئیس اردوگاه کاردرمانی، رئیس اداره فرهنگی اردوگاه ،مدیر عامل و مددکار انجمن حمایت از زندانیان و مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با تعدادی از خانواده های زندانیان بی بضاعت در منزل آنها دیدار نمودند .


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی این مقامات مسئول در آخرین روزهای سال ۱۳۹۵ به منظور تکریم خانواده های زندانیان بی بضاعت در منازل آنها حضور یافته و با گفتگوی و استماع مشکلات آنها و همچنین اهداء سبد کالاهای اساسی و کارت هدیه که توسط انجمن حمایت از زندانیان تهیه شده بود از آنها دلجویی و تکریم نمودند.
باهنر معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان در این خصوص گفت : با توجه به اینکه خانواده های زنداینان یکی از قشرهای آسیب پذیر و در معرض خطر از جنبه های گوناگون از جمله اقتصادی ، روحی و روانی ، ترک تحصیل فرزندان و …. میبشاند و با توجه به اینکه هیچ اعتبار و بودجه ای بجز کمکهای خیرین به انجمن های حمایت از خانوده زندانیان جهت حمایت از این افراد وجود ندارد ضرور ت توجه هر چه بیشتر به این بخش از جامعه بیشتر احساس میگردد

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*