سهام رحمانی به عنوان سرپرست زندان کازرون معرفی شد

image_pdfimage_print

مراسم تکریم از سرپرست پیشین و معارفه سرپرست جدید زندان کازرون با حضور دهقان فرماندار ویژه شهرستان کازرون، حجت الاسلام صباحی امام جمعه کازرون، مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس، ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امورکارکنان زندان های فارس، سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندانهای فارس و رؤسای ادارات شهرستان کازرون برگزار شد.
در این مراسم معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس، شهادت سرباز اسلام و ولایت حاج قاسم سلیمانی که نماد مقاومت، ایثار، شجاعت و ولایت مداری است را تسلیت گفت و از زحمات فرزاد آراوند سرپرست پیشین زندان کازرون قدردانی و سهام رحمانی را به عنوان سرپرست جدید زندان این شهرستان معرفی کرد.
مصطفی کیشانی اظهار داشت: رسالت سازمان زندان ها، نگهداری زندانیان و سپس اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی است و به نوعی اجرایی شدن احکام قضایی و اصلاح و تربیت و فرهنگ سازی به منظور تلاش برای باز گرداندن زندانیان به آغوش خانواده و جامعه است.
کیشانی گفت: علاوه بر سازمان زندان ها که این رسالت را بر دوش دارد سایر نهاد ها و ارگان ها نیز باید طوری عمل کنند که این زندانیان را پس از آزادی در جامعه پذیرا باشند.
معاون سلامت و اصلاح وتربیت تاکید کرد: یکی از مواردی که اکنون در برنامه های اساسی سازمان زندان ها است بحث خانواده زندانیان است که می طلبد همه ما تلاش مضاعفی را در جهت کمک به آنان داشته باشیم زیرا مستعد آسیب های اجتماعی هستند لذا انجمن حمایت از خانواده زندانیان نقش محوری و اساسی دارد که با کمک همدیگر باید به توانمند سازی خانواده زندانیان کمک کرد.
وی با بیان اینکه کار در محیط زندان طاقت فرسا و بسیار دشوار است و در محیط با در نظر گرفتن متغیرهایی چون کمبود اعتبارات، نیروی انسانی و جمعیت کیفری که در اختیار ما قرار دارد مشکلات بیشتر و در نتیجه اهمیت کار سربازان عرصه اصلاح وتربیت را نیز بیشتر می کند.
وی اظهار داشت: مسئولیت در نظام اسلامی امانتی الهی است و افرادی که این مسئولیت را برعهده می گیرند باید با تمام توان خود این امانت را به سر منزل مقصود برسانند.
مصطفی کیشانی افزود: تعامل با مراجع قضایی واداری، سازمان ها و نهاد های مرتبط، توجه به برنامه های فرهنگی و تربیتی، استفاده از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اولویت های سازمانی، ارتقاء و سطح بهداشت و سلامت، طبقه بندی زندانیان، پیگیری در خصوص ارائه خدمات رفاهی و تاسیسات حقوقی به زندانیان تلاش در جهت کاهش جمعیت کیفری و رعایت حقوق شهروندی توجه به اشتغال زندانیان و عنایت ویژه به خانواده زندانیان مورد توجه سازمان قرار دارد.
کیشانی ادامه داد: آقای رحمانی از نیروهای مستعد، متعهد، دلسوز و کاردان سازمان زندان ها می باشد که در قسمت های مختلف سازمان خدمت نموده اند و دارای کارنامه درخشانی هستند و امیدوارم در مسئولیت جدید توفیقات لازم را داشته باشند.
وی در پایان، از زحمات فرزاد آراوند که سرپرستی زندان را عهده دار بودند قدردانی کرد.
شایان ذکر است اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس، سهام رحمانی را به عنوان سرپرست زندان کازرون معرفی کرد. پیش از این سهام رحمانی ریاست زندان استهبان را برعهده داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*