اخبار کوتاه

ضیافت افطار ویژه مددجویان بند یک زندان مرکزی شهرکرد برگزار گردید

image_pdfimage_print

در راستای اهداف اصلاحی و تربیتی در سطح زندانهای استان و نیز بهره مندی کامل معنوی مددجویان از ماه مبارک رمضان، با حضور مدیرکل زندانهای استان و جمعی از روسا و مسئولین ستادی اداره کل، ضیافت افطاری در جمع مددجویان بند یک زندان مرکزی شهرکرد برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ برنامه ریزی شده که در طول ماه مبارک رمضان در تمامی زندانهای استان، ضیافت افطار ویژه مددجویان، پرسنل وظیفه و کارکنان برگزار گردد.
از این رو اولین ضیافت افطار ویژه مددجویان بند یک، بند جوانان و بند نظامیان زندان مرکزی شهرکرد همزمان در هواخوری بند یک زندان مذکور برگزار گردید.
مدیرکل زندانهای استان در حاشیه برپایی ضیافت افطار مددجویان زندان مرکزی شهرکرد گفت: سنت افطار مومنین و اطعام از سنت های بسیار ارزشمند و ارزنده ایام ماه مبارک رمضان می باشد، که اولین مراسم افطار در زندان شهرکرد صورت گرفت که ان شاء الله تا پایان ماه مبارک در تمامی اندرزگاه های زندانهای استان این مراسم برگزار خواهد شد.
وی افزود: به طور کلی، در راستای اهداف اصلاحی و تربیتی در سطح زندانها، یکی از اقدامات مهمی که می توانیم انجام دهیم، این است که در جمع مددجویان حضور پیدا کنیم و حضور در ایام ماه مبارک رمضان در جمع مومنین و نیز برگزاری برنامه های معنوی مانند محفل انس با قرآن، قرائت دعا، سخنرانی علما و روحانیون کمک شایانی می کند به ما در راستای تخلیه هیجانی و نگرانیهای زندانیان.
سید عبدالرحمن توفیقیان گفت: اگر این رویه در تمامی زندانهای کشور نهادینه و به اجرا در آید، نقش بسیار بسزا و تاثیرگذاری در کاهش آسیب های درون زندان می تواند داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*