اخبار کوتاه

طی حکمی از سوی دکتر جهانگیر: مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات سازمان زندان ها منصوب شد

image_pdfimage_print

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، بهروز کلاگر به عنوان مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات منصوب شد.

در حکم کلاگر آمده است:

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت” مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات” منصوب می شوید.

یکی از ابزارهای مناسب و مفید برای پیاده کردن برنامه ها و سیاست های تربیتی و فرهنگی سازمان و فراهم سازی زمینه و بستر مناسب برای اصلاح و تربیت مجرمین و بزهکاران و همچنین اجرای روشن زندانبانی علمی و اسلامی تامین بستر اطلاعاتی و ارتباطی مطمئن، متداوم و پایدار مورد نیاز جهت بکار گیری موثر سیاست های مدیریتی و تکنولوژی و نیز امکانات و تجهیزات مدرن فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی پیشرفته و کارآمد است که بهره برداری بهینه از آنها مستلزم برخورداری از دانش و اخذ اطلاعات دقیق از عملکرد و فرآیندهای مدیریتی در این زمینه می باشد.

انتظار دارد با بهره گیری از همکاری و تبادل نظر با مسئولین و متولیان محترم در بخش های آمار و اطلاعات کشور با سازماندهی، ساختاردهی، مدیریت و نظارت بر تبادل اطلاعات با گروه های مرتبط، گام های موثر و ارزشمندی در جهت تحقق سیاست های ابلاغی ریاست معزز قوه قضاییه برداشته شود.

توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

دکتر جهانگیر

شایان ذکر است دفتر آمار و فناوری اطلاعات در راستای توسعه خدمات فناوری اطلاعات و ایجاد بسترهای علمی آمار و اطلاعات با هدف بهبود خدمات زندانبانی اسلامی ایجاد گردیده است.

انتهای پبام./

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*