قدیمی ترین زندانی بدهکار استان تهران با کمک ستاد دیه استان آزاد شد

image_pdfimage_print
مدیرکل زندان‌های استان تهران خبر داد؛

مدیرکل زندان‌های استان تهران از از آزادی قدیمی‌ترین زندانی بدهکار غیر عمد استان پس از تحمل ۲۰ سال حبس با کمک خیرین در شب میلاد امیرالمومنین(ع) و در آستانه نوروز ۹۸ خبر داد.

قدیمی‌ترین زندانی بدهکار استان تهران از زندان آزاد شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی محبی مدیرکل زندان‌های استان تهران و نایب رئیس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه این استان از آزادی قدیمی‌ترین زندانی بدهکار غیر عمد استان پس از تحمل ۲۰ سال حبس با کمک خیرین در شب میلاد مولی الموحدین (ع) و در استانه نوروز ۹۸ خبر داد.

محبی با اعلام این خبر گفت: مهندس محمدرضا که در یکی از شهرستان‌های استان گیلان کارخانه تولید دستمال کاغذی داشت به دلیل نوسانات بازار دچار ورشکستگی مالی شد که در نهایت بانک جهت دریافت مطالبات خویش مبادرت به توقیف و ضبط کارخانه و اموال وی کرد.

محبی در ادامه افزود: محمدرضا که با وجود شکات فراوان و میلیاد‌ها تومان بدهی توان بازپرداخت و جلب رضایت آنان را نداشت طی بیست سال زندانی بودن؛ همسرش نیز جدا شده و عملا کسی پیگیر نجانش نبود، ولی مددکاران زندان با پیگیری‌های مکرر و کسب رضایت شکات آزادی این مددجو را رقم زدند.

مدیرکل زندان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: با پرداخت مبلغ ۱۴۵ میلیون تومان از سوی خیرین محمدرضا ۶۷ ساله نام خویش را در کنار اعلام آزادی از بلندگو‌های بازداشتگاه‌های اوین شنید تا بتواند در این لحظات اعیاد مذهبی و ملی در کنار خانواده آزادی خود را جشن بگیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*