اخبار کوتاه

متن پیام تبریک رئیس سازمان زندان ها به مناسبت انتصاب سردار سرلشگر سلامی به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران

image_pdfimage_print

 

«واعدوا لهم ما استطعتم من قوه»

 

برادر ارجمند؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

با سلام و تحیات

      انتصاب شایسته جنابعالی به سمت فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی  فرماندهی معظم کل قوا را که بیانگر جایگاه ارزشمند و ولایی و توانمندی های مدیریتی آن برادر ارجمند  است تبریک عرض می‌نمایم.

      سپاه عزیز فرزند بی بدیل انقلاب و به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مظهر اخلاص کامل  است که یکایک مردم این سرزمین به داشتن آن بر خود می بالند چرا که سپاه تنها یک نیروی نظامی نیست بلکه از یک سو پاسدار ارزش های انقلاب و از سوی دیگر نهادی ارزش آفرین است.

اکنون که با اراده و تدبیر معظم له سکان هدایت این نهاد ارزشمند در دستان پرتوان سرلشگری پرورش یافته در دامان جبهه های حق علیه باطل است بی تردید تجربه های ارزنده شما در مدیریت راهبردی و ویژگی های بارز شخصیتی تان برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار سپاه رقم خواهد زد.

     در این برهه تاریخی که استکبار جهانی آخرین تیرهای عداوت و کینه خود را به کار گرفته تا به خیال باطل خویش این نهاد مردمی را تضعیف کند این حکم حکیمانه و انتصاب شایسته جنابعالی پیام روشنی برای دشمنان و امید و دلگرمی برای آحاد مردم ایران بود.

     موفقیت و سربلندی روزافزون آن سردار سرافراز را در این سنگر مهم و حساس، تحت عنایات حضرت ولیعصر ( ارواحناه فداه) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و فرمانده کل قوا از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

 

                                                                                                                  دکتر جهانگیر