مددجویان ندامتگاه شهرری با مدیرکل زندانهای استان تهران دیدار کردند

image_pdfimage_print

سیدحشمت اله حیات الغیب در دیدار با مددجویان ندامتگاه شهرری گفت: یکی از اهداف تحول اداری، ارتقاء و حفظ کرامت افراد در نظام اداری است. راهکارهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوب، مناسب و مؤثر، با عنوان طرح تکریم و جلب رضایت مراجعین در نظام اداری، دارای اهمیت ویژه‌ای است، زیرا علت وجودی هر سازمان و دستگاهی به خدماتی است که به افراد مختلف ارائه می‌دهد.

مدیرکل زندانهای استان تهران روز گذشته، طی بازدید از ندامتگاه شهرری، با مددجویانی که خواستار ملاقات با وی بودند، دیدار نموده، به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

مدیرکل زندانهای استان تهران در حاشیه این دیدار گفت: هر پست و منصبی در اسلام، عنوان مسئولیت، وظیفه و امانت را در بردارد. پس کسانی که منصب و مسئولیتی را در جامعه به عهده دارند، باید افرادی امانتدار و صالح باشند و خدمت برای رضای خدا در رأس همه امور قرار دهد.

وی ضمن تأکید بر ضرورت حفظ حقوق شهروندی و رعایت برنامه های طرح تکریم ارباب رجوع گفت: یکی از اهداف تحول اداری، ارتقاء و حفظ کرامت افراد در نظام اداری است. راهکارهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوب، مناسب و مؤثر، با عنوان طرح تکریم و جلب رضایت مراجعین در نظام اداری، دارای اهمیت ویژه‌ای می باشد، زیرا علت وجودی هر سازمان و دستگاهی به خدماتی است که به افراد مختلف ارائه می‌دهد و در این سازمان تا حد امکان، با رعایت حقوق بشر و تکریم زندانیان خدمات قابل ملاحظه ای در همه زمینه ها از جمله توسعه امور رفاهی، فرهنگی تربیتی، بهداشتی و درمانی، قضایی، مددکاری و نیز تحصیل و حرفه آموزی صورت پذیرفته است.

حیات الغیب همچنین اظهار داشت: اهداف اصلاحی و تربیتی موجب می شود زندانی در مدت تحمل حبس، فرصت خودسازی و بازگشت سالم به جامعه و خانواده از طریق امور یاد شده به دست آورد.

بنا به این خبر، طی بازدید مدیرکل زندانهای استان تهران، مددجویانی که خواستار ملاقات با وی بودند، خواسته ها و مشکلاتشان را مطرح نمودند و توسط مدیرکل دستور پیگیری، حل و ارائه نتیجه صادر گردید. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*