اخبار کوتاه

مديرکل زندانهاي استان در ديدار با فرماندار لردگان: جشن گلريزان آزادسازي زندانيان نيازمند لردگان، 13 تيرماه سال جاري برگزار مي شود

image_pdfimage_print

سيد عبدالرحمن توفيقيان مديرکل زندانهاي چهارمحال و بختياري با ابوالقاسم کريمي فرماندار لردگان ديدار و ضمن قدرداني از برگزاري جشن گلريزان در سنوات قبل در شهرستان لردگان، مقدمات برگزاري اين جشن در سال جاري بررسي شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني زندانهاي چهارمحال و بختياري؛ عبدالرحمن توقیفیان اظهار کرد: در راستای حمایت از زندانیان جشن گلریزان در شهرستان لردگان برگزار خواهد شد و این برنامه سومین جشن گلریزان در سال جاری در چهارمحال و بختیاری است.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: جشن گلریزان در راستای حمایت از زندانیان برای بازگشت به آغوش گرم خانواده برگزار می‌شود و امید است امسال خیران و نیکوکاران حمایت‌های خوبی از زندانیان جرایم غیر عمد داشته باشند تا دوباره به کانون گرم خانواده برگردند.
وی با اشاره به اهمیت جلب مشارکت خیران برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد عنوان کرد: اعتبارات جذب شده از سوی نیکوکاران و خیران در راستای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد همانند دیه، مهریه و نفقه هزینه خواهد شد و امسال در تلاش هستیم بیش از 235 زندانی جرایم غیرعمد را در چهارمحال و بختیاری با حمایت خیران و نیکوکاران آزاد کنیم.
توفیقیان بیان داشت: جشن گلریزان همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرستان لردگان برگزار و حمایت خیران جلب خواهد شد و این برنامه در شهرستان‌های دیگر چهارمحال و بختیاری نیز اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به حمایت خیران افزود: در سال گذشته کمک‌های بسیار خوبی از سوی خیران برای آزادسازی زندانیان صورت گرفت.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در سال گذشته ۱۱۶ زندانی جرایم غیر عمد از قبیل دیه، نفقه، مهریه توسط خیران آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند و امسال نیز امید است بیش از 235زندانی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*