مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های کشور از زندان نورآباد بازدید کرد

image_pdfimage_print

اسماعیل نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های کشور با همراهی اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس از زندان نورآباد بازدید و ضمن حضور در بخش های مختلف زندان و بررسی روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی، با پرسنل، کارکنان وظیفه و زندانیان چهره به چهره ملاقات و مشکلات آنان را بررسی کرد.
مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های کشور در این بازدید گفت: رسالت سازمان زندان ها، نگهداری زندانیان و اقدامات تأمینی وتربیتی است و در بحث تربیتی به اصلاح وتربیت، بازپروری شخصیت زندانیان و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه نگاه ویژه ای دارد.
مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندان ها تأکید کرد: در تعامل سازنده با قضات و دادستان شهرستان زمینه تسهیل در امور قضایی زندانیان فراهم گردد تا شاهد کاهش جمعیت کیفری زندان باشیم.
وی ادامه داد: ریاست معزز قوه قضائیه نگاه ویژه ای به بحث اصلاح وتربیت و کاهش جمعیت کیفری زندان ها دارند و مسیر را برای ما روشن نموده اند که باید رهنمودهای ایشان در دستور کار همه مسؤولین زندان ها قرار گیرد.
شایان ذکر است مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های کشور با همراهی اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان ها، حمیدرضا جهانگیری مشاور مدیرکل زندان های استان، سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت و محمد گندمکار رئیس زندان نورآباد از بخش های مختلف زندان نورآباد بازدید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*