مدیرکل زندانهای آذربایجان شرقی در جمع سربازان وظیفه زندان تبریز: دوره خدمت سربازی ، بهترین فرصت برای تجربه اندوزی است

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان ، محمدیاری مدیر کل زندانهای استان  با سربازان یگان حفاظت زندان تبریز ، نشست صمیمی برگزارکرد.

حسن محمد یاری مدیرکل زندانهای استان در این نشست صمیمی ، سربازان را بعنوان نیروی جوان و تامین کننده امنیت برشمرد و به اغتنام دوره سربازی و مقطع جوانی  اشاره کرد و گفت:  دوره خدمت سربازی فرصت تجربه اندوزی ، طلیعه تلاش و مشارکت درامور اجتماعی و آغاز مرحله بالندگی و پرداختن به شان اجتماعی است .

مدیرکل زندانهای استان در ادامه  با یادآوری جانفشانی ها و ایثار شهدای دوران دفاع مقدس افزود : شهدا بعنوان سربازان واقعی وطن و یاران و انصار ابا عبدالله الحسین حقیقتاً با دادن سر و جان خویش در راه دفاع از ناموس و شرف و دین ، سربازی را معنا کردند که باید همواره به یاد آن بزرگان عرصه ایثار و شهادت بوده و در انجام امور محوله و حراست و حفاظت از آرمانهای امام و شهدا ، هیچگونه سستی و رخوت به خویش راه ندهیم

ایشان در ادامه خطاب به سربازان گفت: سربازی درنظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق الهی است که سعی کنید با تلاش وکوشش،  سطح  آمادگی های جسمی  و روحی خود را در این دوره ارتقاء بخشید.

برپایه این گزارش در بخش دیگری از این مراسم گروه تواشیح یگان  ، قطعه ای را در گرامیداشت شهدا ارائه و درپایان با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی از چندنفر سرباز فعال فرهنگی

محمدیاری در جمع سربازان وظیفه زندان مرکزی تبریز : دوره خدمت سربازی ، بهترین فرصت برای تجربه اندوزی است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*