مدیرکل زندانهای استان تهران: بهسازی محیط نقش مهمی در ارتقای روحیه و انگیزش افراد دارد

image_pdfimage_print

همزمان با هفته بسیج، با حضور سردار ایزدخواه پیما، مجموعه یگان حفاظت ندامتگاه قزلحصار به بهره برداری رسید.

در بازدید سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور و مدیرکل زندانهای استان تهران مجموعه یگان پاسدار ندامتگاه قزلحصار متشکل از ۳ خوابگاه، سرویس بهداشتی، نمازخانه و مجموعه کامل سالن غذاخوری به مساحت تقریبی ۴۰۰ متر مربع افتتاح شد.

مدیر کل زندانهای استان تهران در حاشیه افتتاحیه مجموعه یگان حفاظت ندامتگاه قزلحصار گفت: بهره برداری پروژه ها و نوسازی اماکن زندان که بافتهای فرسوده دارند تأثیر بسزایی در روحیه افراد دارد.

سیدحشمت اله حیات الغیب گفت: مبحث زیباسازی و محیط زیبا و آراسته به طور کلی این تفکر را القاء میکند که بر این محیط نظارت مداوم وجود دارد و رفتار در این محیط تابع هنجارها و قواعد مشخص است و اصولا بهسازی محیط، نقش مهمی در ارتقای روحیه و انگیزش افراد دارد.

وی افزود: ما با تلاش شبانه روزی و بسیج همگانی مدیران و کارکنان زندانهای استان تهران کوشش می کنیم تا با بهسازی و نوسازی، شادابی و نشاط را در کارکنان، سربازان و مددجویان افزایش دهیم.

شایان ذکر است فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور و مدیر کل زندانهای استان تهران از پروژه در حال ساخت یگان وظیفه و خوابگاه مددجویان واحد۱ ندامتگاه قزلحصار بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*