مدیرکل زندانهای استان زنجان : ارتقاء سطح امنیت استان با همکاری نزدیک نیروی انتظامی و زندانها

image_pdfimage_print

وادی مدیر کل زندانهای استان با سرهنگ قدیمی رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این دیدار جوادی مدیر کل زندانهای استان از کارکنان نیروی انتظامی استان که نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و امنیت در جامعه دارند قدردانی کرده  و تعامل فی مابین زندانهای استان با نیروی انتظامی استان را با هدف پیشگیری از هر گونه حوادث احتمالی ضروری دانستند .

مدیر کل زندانهای استان زنجان خاطر نشان کرد : بدون دستیابی به مقوله نظم و امنیت و آرامش اجرای کامل برنامه های اصلاحی و تربیتی در داخل زندانها امکان پذیر نخواهد بود .

جوادی در ادامه بر همکاریهای نیروی انتظامی با زندانهای استان در حوزه تأمین پرسنل وظیفه زندانهای استان و آموزش مستمر نیروی یگان حفاظت ، همراهی در انتقال مجرمین به مراجع قضائی ، انجام مانور و رزمایش و افزایش گشت های انتظامی در محدوده زندانهای مرکزی و اردوگاه ، حرفه آموزی کاردرمانی زنجان تأکید کرد .

در این دیدار سرهنگ قدیمی رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ضمن تبریک انتصاب مدیر کل زندانهای استان از آمادگی فرماندهی نیروی انتظامی استان در حفظ امنیت و آرامش زندانها خبر داده افزودند : مقابله با تهدیدات بالقوه ، برنامه اصلی پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان بوده و دستیابی به این مقوله با استفاده از ابزار های موجود با جدیت در حال پیگیری است .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*