اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان یزد: توجه به امنیت روانی پرسنل از وظایف کمیته امنیتی است

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کمیته امنیتی این مجموعه که با حضور مسئولین ستادی و روسای زندان های تابعه برگزار شد، گفت: توجه به امنیت روانی پرسنل نیز از وظایف کمیته امنیتی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد با تاکید بر لزوم اجرای برنامه های سازمانی گفت: رعایت دستورالعمل های امنیتی – سازمانی یک تکلیف بسیار جدی در زندانبانی است.

وی تصریح کرد: توجه به امنیت روانی پرسنل نیز از وظایف کمیته امنیتی است چراکه برای بالا بردن سطح امنیت روانی زندان باید برای نشاط و شادابی پرسنل برنامه ریزی کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر برنامه ریزی برای حفظ و ارتقاء امنیت در ۲ حوزه فیزیکی و روانی زندان، خواستار اجرا و تقویت برنامه های عقیدتی، فرهنگی و ورزشی ویژه پرسنل، سربازان و مدجویان شد.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان ضمن ابراز رضایت از وضعیت زندان های استان گفت: مسئولین زندان ها باید به صورت مداوم از فضاهای مختلف زندان های استان سرکشی نموده و در جهت رفع مشکلات نقاط آسیب پذیر برنامه ریزی کنند.

در ابتدای این نشست نیز عبدالحمید حکیمی، رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان ضمن ارائه گزارشی از روند پیگیری مصوبات جلسه قبل توسط روسای زندان ها ، هشدارها و دستورالعمل های مهم سازمانی را یادآور شد.

دبیر کمیته امنیتی همچنین آموزش هایی در رابطه با تخلیه تلفنی و شیوه های کنترل و پیشگیری این موضوع را ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*