اخبار کوتاه
مدیرکل زندانهای استان مازندران
مدیرکل زندانهای استان مازندران

مدیرکل زندانهای مازندران: شغل زندانبانی سخت و دشواراست

مدیرکل زندانهای استان مازندران در بازدید از ندامتگاه محکومین مواد مخدر شغل زندانبانی را همانند امتحان سخت و دشوار خواند که پرسنل همه روزه با آن روبروهستند و تحمل این مصائب و سختیها نیازمند صبرو شکیبایی است

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران ، علی اکبر غفاریان مدیر کل زندانهای استان از اندرزگاهها ، کلاسهای مشاوره و روانشناسی و واحدهای تاسیساتی و خدماتی ندامتگاه محکومین مواد مخدر بازدید کرد .

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به مشکلات و سختیهای کار در زندان گفت : در مسیر زندگی مهمترین عواملی که انسانها را نسبت به خداوند نزدیکتر و سبب ابراز نیازمندی بشر به خالقش میگردد، مشکلات و مصائب است .

مدیرکل زندانهای مازندران تنها راه غلبه بر مشکلات و سختیها را صبر و تحمل عنوان کرد و این شیوه را راه و رسم انبیاء و ائمه اطهار(ع) دانست.

غفاریان تصریح کرد، زندان به جهت آسیبهای روحی و روانی، بسته بودن محیط کار به لحاظ فیزیکی و فقدان نشاط و شادابی برای پرسنل همانند امتحانی سخت و دشوار است و افرادی که از این امتحان سر بلند بیرون بیایند، سزاوار تقدیرند.

وی به حجم بالای اقدامات عمرانی، اجرایی، امنیتی و قضایی در ندامتگاه محکومین مواد مخدر اشاره کرد و از همکاران خواست با تلاش همه جانبه در رسیدن به اهداف سازمانی همت گمارند .

مدیرکل زندانهای استان مازندران تأمین سلامت جسم و روان زندانیان را از اهداف مهم سازمانی برشمرد و اظهار داشت، با بررسی وضعیت بهداشت و درمان و برنامه ریزی مطلوب در حوزه فرهنگی و تربیتی و همچنین حاکم شدن روحیه تعامل و همکاری در محیط اداری امکان دسترسی به اهداف عالیه سازمانی آسانتر خواهد بود .

 مدیر کل زندانهای استان مازندران با تأکید بر موضوع حفظ کرامت انسانی در محیط زندان گفت : رعایت کرامت انسانی زندانیان و خانواده های آنان بر تمام کارکنان و مسئولین زندانها ضروری و لازم است و هیچ کس حق ندارد با توجه به خطایی که زندانی مرتکب شده او را سرزنش و یا با خانواده اش بد رفتاری کند .

غفاریان در پایان از زحمات ریاست و پرسنل دلسوزندامتگاه که در ارائه خدمات به زندانیان از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند ، ابراز رضایت و قدردانی کرد ./

بازدید مدیرکل زندانهای مازندران از ندامتگاه محکومین مواد مخدر

ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران

IMG_8520بازدید مدیرکل زندانهای استان مازندران از ندامتگاه محکومین مواد مخدر

ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*