اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اصفهان :قرآن بهترین هدیه الهی برای تمسک وانتخاب مسیر زندگی

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده در مراسم محفل انس با قرآن مددجویان رای باز زندان شهرستان خمینی شهر گفت: بهترین راهنما و راهگشا برای حل مشکلات و انتخاب مسیر زندگی قرآن است و توصیه می کنم تا کسی از آن غافل نشود.

مدیرکل زندان های استان در این محفل قرآنی که زیبایی فر رئیس دادگستری و وزیری رئیس زندان نیز حضور داشتند با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: مردم و جوانانی که در سال های پس از انقلاب بر علیه ظلم و جور برخواستند و حکومت دیکتاتوری و خائن شاه را سرنگون کردند بهره از قرآن و ائمه معصومین درس گرفتند.

وی گفت: افرادی که با قرآن مانوس شده بودند و آیات الهی را برای مردم تفسیر می کردندبه این نتیجه رسیده بودندکه آنچه را که قرآن و خداوند فرموده اند ،محقق خواهد شد و با تلاش و ایثارگری هایی که از خود نشان دادندانقلابی بزرگ را به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر نشاندند.

گرجی زاده در ادامه با اشاره به نوع زندگی افراد نیز گفت: کسانی که می خواهند در زندگی موفق و انتخاب و مسیری مناسب را برای دوری از خطا و اشتباه داشته باشندباید با تمسک به قرآن و عمل به آن بهترین انتخاب ها را داشته باشند.

وی در پایان سخنانش از مددجویان خواست تا از ظرفیت موجود در زندان برای بازگشت به آغوش جامعه و خانواده تلاش بیشتری از خود بروز دهند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*