اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اصفهان :قرآن بهترین هدیه الهی برای تمسک وانتخاب مسیر زندگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده در مراسم محفل انس با قرآن مددجویان رای باز زندان شهرستان خمینی شهر گفت: بهترین راهنما و راهگشا برای حل مشکلات و انتخاب مسیر زندگی قرآن است و توصیه می کنم تا کسی از آن غافل نشود.

مدیرکل زندان های استان در این محفل قرآنی که زیبایی فر رئیس دادگستری و وزیری رئیس زندان نیز حضور داشتند با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: مردم و جوانانی که در سال های پس از انقلاب بر علیه ظلم و جور برخواستند و حکومت دیکتاتوری و خائن شاه را سرنگون کردند بهره از قرآن و ائمه معصومین درس گرفتند.

وی گفت: افرادی که با قرآن مانوس شده بودند و آیات الهی را برای مردم تفسیر می کردندبه این نتیجه رسیده بودندکه آنچه را که قرآن و خداوند فرموده اند ،محقق خواهد شد و با تلاش و ایثارگری هایی که از خود نشان دادندانقلابی بزرگ را به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر نشاندند.

گرجی زاده در ادامه با اشاره به نوع زندگی افراد نیز گفت: کسانی که می خواهند در زندگی موفق و انتخاب و مسیری مناسب را برای دوری از خطا و اشتباه داشته باشندباید با تمسک به قرآن و عمل به آن بهترین انتخاب ها را داشته باشند.

وی در پایان سخنانش از مددجویان خواست تا از ظرفیت موجود در زندان برای بازگشت به آغوش جامعه و خانواده تلاش بیشتری از خود بروز دهند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*