اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان سیستان و بلوچستان در جمع مددجویان قرآنی زندان زاهدان : تلاوت قرآن را با تدبر در آیات الهی همراه کنیم

image_pdfimage_print

مدیر کل زندان های استان در جمع مددجویان قرآنی زندان زاهدان که در سفره تلاوت نور به قرائت روزانه قرآن مجید می پردازند حضور یافت .
دکتر ناصر سلیمانی که توسط حجت الاسلام جهانتیغی جانشین اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان و خسروی مدیر زندان زاهدان همراهی می شد ضمن قدر دانی از برپایی سفره تلاوت نور در سخنانی گفت:
قرآن کتاب زندگی است و در آن دستورالعمل های چگونه زیستن برای کسب سعادت دنیوی و اخروی بیان شده است . برای بهره بردن ازاین توصیه ها و دستورالعمل ها باید به معانی و مفاهیم این کتاب آسمانی پی برد که لازمه آن تدبر و تفکر در این آیات است .
مدیر کل زندان های سیستان و بلوچستان افزود : قرآن اولین اولویت برنامه های فرهنگی و تربیتی در زندان ها ست و اینکه چنین فضای مطلوبی برای قرائت روزانه قرآن فراهم شده است و در کنارقرائت قرآن حاضرین از سخنان مفسرین قرآن هم استفاده می کنند ؛ جای خوشحالی وخرسندی فراوان دارد .
همچنین در این محفل محمدحسین خسروی مدیر زندان زاهدان از اعطای هدایایی به قاریان قرآن سفره تلاوت نور توسط مدیر کل زندان های استان خبر داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*