مدیرکل زندان های استان لرستان: حوزه اشتغال زندانیان توسعه می یابد

image_pdfimage_print

مدیرکل زندانهای استان لرستان گفت : توانمند سازی زندانیان از طریق تقویت اشتغال پایدار در حوزه های مختلف کشاورزی در کاهش آسیبهای اجتماعی اثرگذار خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های لرستان عبدالمجید کشوری در دیدار رئیس سازمان جهاد و کشاورزی استان بر تقویت همکاریها تأکید کرد .
مدیرکل زندان های لرستان گفت : توانمند سازی زندانیان از طریق تقویت اشتغال پایدار در حوزه های مختلف کشاورزی در کاهش آسیبهای اجتماعی اثرگذار خواهد بود .
کشوری تصریح کرد : ارتقاء سطح خدمات زندانبانی در همه حوزه های امنیتی ، اصلاحی و تربیتی به کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین کاهش جمعیت کیفری می انجامد .
وی با تأکید بر توسعه مناسبات و ارتباطات با همه نهادها و سازمانها خاطرنشان کرد : در راستای کیفی سازی فعالیتها و با هدف توسعه خدمات زندانبانی مایل به ارتقاءسطح تعاملات سازمان با همه مجموعه ها هستیم . .
عضو شورای قضایی استان ضمن اشاره به اهمیت جایگاه و نقش سازمان جهاد و کشاورزی در توانمندسازی جامعه اظهار داشت : این نهاد انقلابی و مردمی در طول سالهای مختلف توانسته منشاء خدماتی ارزنده باشد .
وی بیان داشت : توسعه حوزه اشتغال و تقویت اقتصاد خانواده زندانیان از طریق افزایش همکاری های دوجانبه می تواند سبب بهبود وضعیت خانواده و کاهش آسیبهای جامعه گردد .
رئیس سازمان جهادکشاورزی نیز از توسعه سطح تعاملات استقبال و آن را موجب بهبود وضعیت مددجویان دانست
دکتر بازداری گفت : حوزه اشتغال از مشترکات دو مجموعه بوده که می تواند در حوزه کشاورزی مورد توجه قرار گیرد .
وی ابراز امیدواری کرد همکاری های فی مابین و بهره گیری از ظرفیت های موجود بتواند موجب ارائه خدمت مطلوب تر به این قشر آسیب پذیر شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*