اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام : بازدیدهای میدانی و دوره ای، مسیر تعالی اهداف سازمانی را هموار می کند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – کمیته بازرسی زندان های استان ایلام این بار از بازداشتگاه، کانون اصلاح و تربیت و زندان باز بازدید کردند.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در این بازدید بیان داشت: بازرسی های میدانی با مشخص کردن نقاط قوت و چالش های پیش رو، مسیر تعالی اهداف سازمانی را هموار می کند و به صورت دوره ای مشکلات و نقاط ضعف در اجرای اقدامات برطرف می گردند.


کشوری اذعان داشت: در بازدیدها و بازرسی های میدانی، با زندانیان دیدار چهره به چهره صورت می گیرد و مسئولین حوزه های مختلف به بررسی وضعیت اجرای اقدامات تأمینی و تربیتی می پردازند، وی تصریح کرد: کمیته بازرسی زندان های استان در پایان هر بازرسی طی نشستی با هم اندیشی به ارائه راهکار و پیشنهاد در خصوص نحوه بهبود اقدامات می پردازند و مصوبات کمیته در کمترین زمان ممکن اجرا می شوند.


مدیرکل زندان های استان ایلام گفت: پیگیری مشکلات زندانیان و شنیدن درد دل های آنان در بازدیدها به کاهش آسیب های رفتاری و برقراری نظم در سطح زندان می انجامد و استمرار نتیجه بخش بازرسی های میدانی و دوره ای، اثربخشی فعالیت های بازپرورانه را به دنبال خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*