اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام با مسئولین دستگاه های قضایی دیدار کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – با مرادی مدیرکل ثبت و اسناد، روشنایی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و مرادی دادستان دادسرای نظامی دیدار شد.


عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان به همراه تعدادی از مسئولین ستادی با مدیرکل اداره ثبت و اسناد، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان دادسرای نظامی ایلام دیدار کردند و در راستای تداوم همکاری های اثربخش و همچنین بهبود فرایند خدمت به بحث و گفتگو پرداختند.


کشوری در این دیدارها از تعامل مطلوب و همکاری های مستمر در سال ۹۷ تقدیر کرد و به شرحی از روند فعالیت های اصلاحی و تربیتی با رویکردی بازپرورانه پرداخت. کشوری بیان داشت: در سال گذشته ضمن استفاده از توان و ظرفیت دستگاه های ذیربط و تلاشی بی شائبه به منظور اعتلای اهداف سازمانی، اقدامات مناسبی صورت پذیرفت و امید است با تداوم همکاری ها و هموار کردن مسیر بازگشت سالم زندانیان به جامعه، شاهد پیشرفت و ترقی مجموعه و بازسازگاری اجتماعی زندانیان باشیم.


مدیرکل زندان های استان ایلام در ادامه به تاثیر اعمال سیاست های کاهش جمعیت کیفری و همچنین برکات عفو مقام معظم رهبری مدظله العالی اشاره کرد و اذعان داشت: طرح عفو رهبری و مرخصی نوروزی به زندانیان واجد شرایط، در بهداشت روانی مددجویان و کاهش آسیب های پرخطر بسیار موثر واقع گردید و با برنامه ریزی های تدوین شده انتظار می رود امنیت و نظم در زندان همچون گذشته ثبات داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*