اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام به واکاوی و بررسی نتیجه فعالیت های اصلاحی و تربیتی در بین زندانیان شهرستان دره شهر پرداخت

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – در بازدید اخیر مدیرکل و تعدادی از مسئولین ستادی زندان های ایلام از زندان دره شهر، فعالیت های اصلاحی و تربیتی بررسی شد.
در این بازدید عبدالمجید کشوری مدیرکل، نعمتی رئیس اداره سلامت، انصاریان مسئول دارالقرآن، شکری فرمانده یگان حفاظت، نصورپور مسئول مددکاری، سلیمان نژاد کارشناس یگان حفاظت و آورنگ مسئول سایت دوربین های مداربسته زندان های ایلام حضور داشتند.
کشوری در این بازدید در بین زندانیان حضور یافت و به واکاوی فعالیت های اصلاحی و تربیتی و بررسی نتیجه آنها پرداخت.کشوری ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان و استماع اظهارات آنها، در خصوص اقدامات تأمینی و تربیتی و اثربخشی آنها و اهداف والای سازمانی که به منظور بازسازگاری اجتماعی زندانیان و بازپروری مطلوب صورت می گیرد، به ایراد سخن پرداخت.
ایشان پس از بررسی روند فعالیت های بهداشتی و درمانی، فرهنگی و ورزشی، هنری و روان درمانی و … در جمع زندانیان بیان داشت: با بهره مندی و استفاده از ظرفیت ها و فعالیت هایی که انجام می گیرد به بازسازی شخصیتی و روانی خود بپردازید و ضمن تأمل در گذشته ، بازگشت سالمی را به جامعه داشته باشید و از تکرار جرم بپرهیزید.
کشوری با اشاره به خدماتی که مراکز حمایتی از جمله مرکز خدمات امور اجتماعی و مراقبت بعد از خروج، انجمن حمایت و… برای زندانیان ارائه می دهند و بستری که برای اشتغال آنها فراهم می گردد، عنوان نمود: هدف نهایی مسئولین زندان ها و مراجع قضایی، بازپروری و بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه و تبدیل شدن به فردی مفید است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*