اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در بازدید از بازداشتگاه: مددکاران در راستای آسایش روانی زندانیان و حل مشکلات قضایی آنها تلاشی روز افزون داشته باشند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در بازدید خود از بازداشتگاه به تاثیر فعالیت مددکاران اشاره کرد.
کشوری ضمن دیدار چهره به چهره با متهمین و استماع اظهارات آنها، بیان داشت: تلاش روز افزون مددکاران در راستای حل مشکلات قضایی زندانیان و آسایش روانی آنها، کاهش جمعیت کیفری و تقلیل ناهنجاری ها را به دنبال دارد. کشوری به اهمیت کار مددکاران در زندان اشاره کرد و اذعان داشت: همه ما به نوعی مددکاریم و تلاش ما می بایست در راستای تحقق اهداف والای سازمانی باشد، وی افزود: در این مسیر مددکاران اجتماعی زندان ها نیز می بایست تمام مساعی خود را با جدیت بیشتر بکار گیرند.
مدیرکل زندان های استان ایلام عنوان نمود: مددکاری در زندان‌های کشور یکی از رشته‌های خدمات اجتماعی ‌است که در هر جا ضرورت‌ کمک به نیازمندان حس شود، قابلیت فعالیت ‌خواهد داشت. وی گفت: ‌زندان با اوضاع خاص خود و نیز سلب آزادی همه‌ کسانی که به‌عنوان مددجو تلقی می‌شوند. بستر مناسبی برای فعالیت اثربخش مددکاران است که بحمدالله نتیجه کوشش آنها مطلوب ارزیابی می گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*