اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در بازدید از بازداشتگاه: مددکاران در راستای آسایش روانی زندانیان و حل مشکلات قضایی آنها تلاشی روز افزون داشته باشند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در بازدید خود از بازداشتگاه به تاثیر فعالیت مددکاران اشاره کرد.
کشوری ضمن دیدار چهره به چهره با متهمین و استماع اظهارات آنها، بیان داشت: تلاش روز افزون مددکاران در راستای حل مشکلات قضایی زندانیان و آسایش روانی آنها، کاهش جمعیت کیفری و تقلیل ناهنجاری ها را به دنبال دارد. کشوری به اهمیت کار مددکاران در زندان اشاره کرد و اذعان داشت: همه ما به نوعی مددکاریم و تلاش ما می بایست در راستای تحقق اهداف والای سازمانی باشد، وی افزود: در این مسیر مددکاران اجتماعی زندان ها نیز می بایست تمام مساعی خود را با جدیت بیشتر بکار گیرند.
مدیرکل زندان های استان ایلام عنوان نمود: مددکاری در زندان‌های کشور یکی از رشته‌های خدمات اجتماعی ‌است که در هر جا ضرورت‌ کمک به نیازمندان حس شود، قابلیت فعالیت ‌خواهد داشت. وی گفت: ‌زندان با اوضاع خاص خود و نیز سلب آزادی همه‌ کسانی که به‌عنوان مددجو تلقی می‌شوند. بستر مناسبی برای فعالیت اثربخش مددکاران است که بحمدالله نتیجه کوشش آنها مطلوب ارزیابی می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*