اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در بازدید از زندان دره شهر: زندانیان به قوانین و مقررات زندان پایبند باشند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- در بازدیدهای پایان سال؛ عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان با زندانیان دره شهر دیداری چهره به چهره داشت.
در بازدید اخیر از زندان دره شهر؛ مدیرکل، نعمتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مهدیزاده مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات، شکری فرمانده یگان حفاظت، صادقی رئیس مرکز امور خدمات اجتماعی، اسدیان پور مسئول قضایی و اجرای احکام و نصورپور مسئول مددکاری زندان های ایلام حضور داشتند.


کشوری در ابتدا با سربازان وظیفه دیدار کرد و رعایت نظم را در حین خدمت مقدس سربازی بسیار مهم و ضروری دانست. ایشان دقت در انجام اقدامات تأمینی، رعایت مسائل امنیتی و نکات حفاظتی در ایام تعطیلات نوروزی را یادآور شد و ثبات امنیت در سطح زندان را زمینه ساز اثرگذاری فعالیت های اصلاحی و تربیتی معرفی کرد.


مدیرکل زندان های استان در ادامه با زندانیان دیداری چهره به چهره داشت و ضمن استماع اظهارات آن ها، بیان داشت: پایبندی به قوانین و مقررات زندان و حضور منظم در فعالیت های بازپرورانه که توسط زندان برنامه ریزی شده است، زندانیان را به سمت بازسازگاری اجتماعی و اصلاح سوق می دهد.


کشوری از دیگر بخش های زندان نیز دیدن کرد و اجرای هدفمند اقدامات مشخص شده در ایام نوروز را خواستار شد. وی افزود: اوقات فراغت زندانیان در تعطیلات نوروزی برنامه ریزی شده است و انتظار می رود با اجرای متنوع فعالیت ها در حوزه های مختلف فرهنگی، قرآنی، ورزشی، هنری و… از رفتارهای آسیب زای زندانیان کاسته شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*