اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در جلسه شورای اداری: مدیریت علمی ملاک اجرای اقدامات تأمینی و تربیتی باشد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل، روسای ستادی و روسای زندان ها برگزار گردید.
عبدالمجیدکشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در ابتدای جلسه ضمن استماع اظهارات حاظرین در جلسه و تشریح عملکردها در حوزه های مختلف، به احادیث و روایات و سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص خدمت خالصانه و متعهدانه و همچنین مسئولیت پذیری، اشاره کرد و بیان داشت: رعایت حقوق شهروندی در زندانبانی اسلامی اصلی پایدار است که می بایست مورد توجه زندانبانان باشد.
کشوری فعالیت های فرهنگی و تربیتی و بهداشت و درمان را در سطح زندان های استان مطلوب ارزیابی کرد و خواستار رعایت مسائل حفاظتی و نظارت بر امورات شد. ایشان اذعان داشتند: مدیریت علمی می بایست جایگزین مدیریت سنتی شود و اقدامات تأمینی و تربیتی با دخالت اندیشه و برنامه هدفمند اجرا شوند.
وی خطاب به روسای زندان ها تصریح کرد: برای پیشگیری از بحران های احتمالی از توان و ظرفیت های علمی در اختیار استفاده کرده و نتیجه فعالیت ها بررسی شود. کشوری بر حضور میدانی در زندان ها و بازدید مستمر تاکید داشت و بهره مندی از نیروی انسانی باتجربه و عملیاتی و همچنین شناسایی آسیب ها و برخورد صحیح با زندانیان ناهنجار را عامل برقراری نظم و امنیت در زندان دانست.
مدیرکل زندان های ایلام خواستار اجرای صد در صدی اشتغال نشسته و توسعه فعالیت های حرفه آموزی شد و در خصوص امنیت زندان؛ بررسی حفاظت فیزیکی زندان ها، ساماندهی خودروهای اعزام و بدرقه و بازرسی مبادی ورودی را پر اهمیت دانست و گفت: خوشایندسازی محیط خدمت به صورت جدی پیگیری می گردد و از آمار و اطلاعات در راستای بهبود فرایند کار بهره خواهیم گرفت.
در این جلسه از کارکنان زندان های استان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند تقدیر شد و با اهدا لوح سپاس از تلاش های کارکنانی که در کسب رتبه برتر اداره کل زندان های استان در استقرار میز خدمت نقش بسزایی داشته اند قدردانی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*