اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در جلسه شورای اداری: مدیریت علمی ملاک اجرای اقدامات تأمینی و تربیتی باشد

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل، روسای ستادی و روسای زندان ها برگزار گردید.
عبدالمجیدکشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در ابتدای جلسه ضمن استماع اظهارات حاظرین در جلسه و تشریح عملکردها در حوزه های مختلف، به احادیث و روایات و سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص خدمت خالصانه و متعهدانه و همچنین مسئولیت پذیری، اشاره کرد و بیان داشت: رعایت حقوق شهروندی در زندانبانی اسلامی اصلی پایدار است که می بایست مورد توجه زندانبانان باشد.
کشوری فعالیت های فرهنگی و تربیتی و بهداشت و درمان را در سطح زندان های استان مطلوب ارزیابی کرد و خواستار رعایت مسائل حفاظتی و نظارت بر امورات شد. ایشان اذعان داشتند: مدیریت علمی می بایست جایگزین مدیریت سنتی شود و اقدامات تأمینی و تربیتی با دخالت اندیشه و برنامه هدفمند اجرا شوند.
وی خطاب به روسای زندان ها تصریح کرد: برای پیشگیری از بحران های احتمالی از توان و ظرفیت های علمی در اختیار استفاده کرده و نتیجه فعالیت ها بررسی شود. کشوری بر حضور میدانی در زندان ها و بازدید مستمر تاکید داشت و بهره مندی از نیروی انسانی باتجربه و عملیاتی و همچنین شناسایی آسیب ها و برخورد صحیح با زندانیان ناهنجار را عامل برقراری نظم و امنیت در زندان دانست.
مدیرکل زندان های ایلام خواستار اجرای صد در صدی اشتغال نشسته و توسعه فعالیت های حرفه آموزی شد و در خصوص امنیت زندان؛ بررسی حفاظت فیزیکی زندان ها، ساماندهی خودروهای اعزام و بدرقه و بازرسی مبادی ورودی را پر اهمیت دانست و گفت: خوشایندسازی محیط خدمت به صورت جدی پیگیری می گردد و از آمار و اطلاعات در راستای بهبود فرایند کار بهره خواهیم گرفت.
در این جلسه از کارکنان زندان های استان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند تقدیر شد و با اهدا لوح سپاس از تلاش های کارکنانی که در کسب رتبه برتر اداره کل زندان های استان در استقرار میز خدمت نقش بسزایی داشته اند قدردانی گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*