اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در جمع زندانیان مجتمع حرفه آموزی: فرصت خودسازی در زندان را مغتنم شمارید

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – بازدیدهای مستمر و بررسی وضعیت زندان ها توسط عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های ایلام ادامه دارد.
کشوری این بار از وضعیت مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کرد و در محفل انس با قرآن زندانیان، بیان داشت: زندان فرصت مناسبی برای خودسازی و بازپروری برای آینده است. وی با اشاره به بهره مندی و استفاده از ظرفیت کلاس ها و کارگاه های آموزشی و مهارت آموزی، اذعان داشت: سعی شده است در زندان ها محیطی آرام برای تأمل در گذشته و خودسازی برای بازگشت سالم به جامعه فراهم آید.
کشوری از روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی دیدن کرد و ضمن بررسی اقداماتی که در راستای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان صورت گرفته است، با سربازان وظیفه نیز دیدار داشت و به پرسش های آنها پاسخ داد. ایشان در بین سرابازان وظیفه به نکات حفاظتی و امنیتی و رعایت دقیق قوانین و مقررات تأکید داشت.
مدیرکل زندان های استان ایلام در ادامه فعالیت های بهداشتی و درمانی، اقدامات مشاوره ای و روان درمانی و وضعیت آشپزخانه های مجتمع را بررسی کرد و عنوان نمود: تبیین صحیح مهارت های اساسی زندگی و کنترل خشم در بین زندانیان می تواند در کاهش آسیب های رفتاری زندانیان تاثیر بسزایی داشته باشد و به ثبات نظم و انضباط و همچنین امنیت زندان کمک کند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*