اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در دیدار نوروزی با سربازان وظیفه و زندانیان مجتمع حرفه آموزی به تغییر نگرش و تاثیر آن در سبک زندکی اشاره کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- در دومین روز کاری از سال۹۸، از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید شد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام پس از بازدید از زندان مرکزی و بازداشتگاه، در دومین روز کاری از سال ۹۸ با سربازان وظیفه و زندانیان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی دیداری چهره به چهره داشت و در خصوص تغییر فکر و نگرش در سال جدید و تاثیر این مهم در سبک زندگی آنها به ایراد سخن پرداخت.
کشوری بهره مندی از آموزه های دینی و قرآنی در راستای تغییر افکار و اصلاح آنها و همچنین پیروی از سبک زندگی اسلامی را با هدف بازپروری و خودسازی موثر دانست و خواستار استفاده از ابزارهای مختلف و ظرفیت های موجود و همچنین کارگاه ها، کلاس های آموزشی، اقدامات تربیتی و… به منظور انتخاب روش درست زندگی و پایبندی به ارزش های اخلاقی شد.
ایشان خطاب به سربازان وظیفه و زندانیان مجتمع حرفه آموزی در پایان گفت: طرز تفکر شما شالوده و سنگ‌‌ بنای همه‌‌ی اتفاقاتی است که در زندگی‌‌تان رخ می‌‌دهد. باورها، رفتار، احساسات و عواطف‌تان هستند که نگرش شما را می‌‌سازند. وی تصریح کرد: طرز فکرتان می‌‌تواند در راه رسیدن به خوشبختی به شما کمک کند یا آزارتان بدهد. به محض اینکه نگرش‌‌تان تغییر کند، همه‌چیز تغییر می‌‌کند و بهتر می‌‌شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*