اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس از زندان های داراب، فسا و جهرم بازدید کرد

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های فارس با حضور کیشانی معاون سلامت و اصلاح و تربیت، نعمتی رییس حفاظت و اطلاعات، سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت اداره کل، فیاض بخش مسئول مددکاری از زندان های داراب، فسا و جهرم بازدید کردند.

سید حشمت اله مدیرکل زندان های فارس با حضور کیشانی معاون سلامت و اصلاح و تربیت، نعمتی رییس حفاظت و اطلاعات، سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت اداره کل، فیاض بخش مسئول مددکاری و گندمکار رییس زندان از زندان داراب بازدید کردند.
مدیرکل زندان های فارس با سید محسن موسوی رئیس دادگستری، صادق صادقی دادستان، و حسین روانشاد قاضی ناظر بر زندان در محل سالن اجتماعات زندان داراب دیدار کرد و گفت: در نتیجه تعامل حوزه قضایی شهرستان، زندان داراب در عفو عمومی به زندانیان واجد شرایط در سطح استان رتبه سوم را کسب کرده است و از مجموعه قضایی قدردانی می شود.
سید حشمت اله حیات الغیب در ادامه، وضعیت زندان را از نظر نظم و انضباط، بهداشت فردی و عمومی، رسیدگی به مسایل و مشکلات زندانیان مطلوب ارزیابی کرد.
وی همچنین از گندمکار رئیس زندان که ایجاد فضایی مناسب برای اصلاح و تربیت زندانیان فراهم نموده است قدردانی نمود.
مدیرکل زندان های فارس در زمینه توسعه اشتغال، پیگیری وضعیت قضایی مددجویان، دستورات لازم صادر کرد.

سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس، مصطفی کیشانی معاون سلامت اصلاح و تربیت، نعمتی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات، سجادیان رئیس اداره بازرسی، فیاض بخش مسئول مددکاری زندان های فارس از زندان فسا بازدید کردند.
مدیرکل زندان های فارس و هیأت همراه از قسمت های مختلف زندان اعم از پوسته داخلی و خارجی و اندرزگاه ها و پروژه های در حال ساخت بازدید کردند و با حضور در جمع زندانیان، مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.
حیات الغیب تاکید کرد: با توجه به اینکه عفو اخیر مقام معظم رهبری از شرایط ویژه ای برخوردار است لذا پیگیری این موضوع در جهت کاهش جمعیت کیفری مؤثر است و درخصوص زندانیانی که در عفو، محکومیتشان تقلیل یافته با مرجع قضایی در خصوص اشتغال به کار آنان،پیگیری شود.
در ادامه کیشانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های فارس در جمع زندانیان اندرزگاه قران و عترت حاضر گردید و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
در ابتدای این بازدید جلال زراعتی رئیس زندان فسا گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قسمت های مختلف اعم از فرهنگی ،تربیتی ، عمرانی و ارتقای ضریب امنیتی زندان، گزارشی ارائه کرد.

سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس به همراه مصطفی کیشانی معاون سلامت اصلاح و تربیت ، مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات ، سیدعلیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت و مصطفی فیاض بخش مسئول مددکاری زندان های فارس از زندان جهرم بازدید و در ارتباطی چهره به چهره و از نزدیک مشکلات و مسائل زندانیان و سربازان وظیفه را مورد بررسی قراردادند.
مدیر کل زندانهای فارس در این بازدید گفت: نظم حاکم بر زندان و بهداشت فردی و عمومی و سرکشی مسئولین زندان از اندرزگاه ها جهت رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات زندانیان بسیار مطلوب است.
حیات الغیب ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف گفت: رئیس زندان با برنامه ریزی مناسب نسبت به پیگیری عفو اعطائی مقام معظم رهبری زمینه اشتغال زندانیانی که در این عفو، مشمول تخفیف مجازات شده اند فراهم نماید.
سرهنگ رضا فرحناکی ضمن بازدید از آسایشگاه پرسنل وظیفه و با حضور در جمع سربازان گفت: روحیه بالا و شادابی سربازان نشان از رسیدگی مسئولین زندان دارد که از خدمات ایجاد شده در ابعاد مختلفت فرهنگی و ورزشی و آموزشی جهت سربازان از مسئولین قدردانی می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*