اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: تخطی از قانون و مقررات تبعات جبران ناپذیری دارد

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های هرمزگان بر انجام کارها بر اساس ضوابط و مقررات تاکید کرد و گفت: تخطی از قانون تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد که جدا از شخص، مجموعه را نیز متضرر می کند.

علی استادی در گردهمایی آموزشی مسئولین مالی و پشتیبانی زندان های هرمزگان افزود: سیستم زندانبانی بسیار حساس است و باید با هوشیاری و قانون مداری کارها را به پیش برد.

وی بر رعایت فرایند خریدهای مالی تاکید کرد و بیان داشت: انضباط مالی موجب بهره وری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها می شود که باید به آن توجه ویژه ای شود.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: امور مالی حوزه ای بسیار مهم و حساس است و باید امانت دار بود و صداقت مبنای همه کارها باشد.

معاون اداری و مالی زندان های هرمزگان هم بر انبار گردانی در زندان ها تاکید کرد و گفت: باید موجودی انبارها کنترل و با نظارت صحیح و اصولی در سامانه های مربوطه ثبت شود.

رضا مقبلی افزود: انبارهای کالا و مواد غذایی در زندان ها از اهمیت بالایی برخوردارند و باید در نگهداری و تحویل کالاها دقت لازم انجام شود.

وی بر صرفه جویی و مدیریت هزینه ها تاکید کرد و بیان داشت: باید شناخت صحیح و اصولی از نیازمندی های زندان داشت تا هزینه ها در جای خود و بهینه مصرف شود.

معاون اداری و مالی زندان های هرمزگان بر صیانت از اموال دولتی هم تاکید و تصریح کرد: بدون اموال و تجهیزات انجام وظایف سازمانی غیر ممکن می شود و لازم و ضروری است که همه کارکنان درحفظ و صیانت از اموال عمومی کوشا باشند.

نصیحتی ذیحساب اداره کل زندان های استان هم بر ارسال به موقع اسناد مالی تاکید کرد و گفت: خریدهای بالای ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم طبق قانون باید از سامانه تدارکات خریداری شود.

در ادامه این نشست کارپردازان زندان های استان هم به ارائه نقطه نظرات، مسایل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*