اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: جشن گلریزان ترویج فرهنگ نوعدوستی است

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: جشن گلریزان فرهنگ احسان و نیکوکاری را گسترش و نوعدوستی را ترویج می دهد.

علی استادی در نشستی با مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان که به منظور کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار شد افزود: گلریزان سنتی حسنه و ماندگار است که در بین ایرانیان قدمتی دیرینه دارد و دین مبین اسلام هم تاکید فراوانی به کمک به همنوع کرده است.

وی بیان داشت: مشارکت خیرخواهانه در آزادی زندانیانی که ناخواسته و به جرم غیر عمد وارد زندان شدند، بسیار ارزشمند است.

مدیرکل زندان های هرمزگان با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت فولاد هرمزگان گفت: یکی از همراهای همیشگی ستاد دیه در هرمزگان، شرکت فولاد بوده که زیباترین جلوه در کمک به همنوع را به نمایش گذاشته و کارکنان این شرکت زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم کرده اند.

استادی تصریح کرد: ماندن مددجویان در زندان اثار و تبعات منفی زیادی به دنبال خواهد داشت و آسیب های اجتماعی فراوانی خانواده آنان را نیز تهدید می کند.

وی گفت: ضروری است که همگی دست به دست دهیم تا زمینه آزادی افرادی که به واسطه جرمی غیرعمد وارد زندان شدند، فراهم شود و ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقسیم مهربانی ها است.

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان هم با بیان اینکه کمک به همنوع وظیفه همگان است گفت: اخلاق اسلامی و حس نوعدوستی حکم می کند که به یاری افراد کم بضاعت و درمانده بشتابیم که این مهم یکی از رسالت های شرکت فولاد هرمزگان در بندرعباس است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*