اخبار کوتاه
بازدید از زندان بندرلنگه
مدیرکل زندان های هرمزگان

مدیرکل زندان های هرمزگان: در فضای زندگی جمعی نیاز است  که شرایط محیطی مناسبی فراهم شود

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: در فضای زندگی جمعی نیاز است که شرایط محیطی مناسبی فراهم شود تا زمینه آسیب های ناشی از محیط و فضای نامناسب از بین برود.

اکبر سلیمانی در بازدید از پروژه های عمرانی زندان بندرلنگه افزود: کار در یک فضای مطلوب و مناسب در رضایت شغلی کارکنان هم تاثیر  فراوانی دارد و باید استانداردهای محیط کار فراهم شود.

وی با تقدیر از فعالیت های انجام شده در زندان بندرلنگه اظهار داشت: تغییرات انجام شده موجب ارتقاء بهداشت محیط و سلامت  مددجویان و پرسنل و زمینه ای مناسب برای فعالیت های اصلاحی و تربیتی فر اهم می کند.

مدیرکل زندان های هرمزگان اقدامات عمرانی انجام شده در زندان بندرلنگه را خوب ارزیابی و بر رعایت بیشتر نکات امنیتی تاکید کرد.

رییس زندان بندرلنگه هم به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: تمامی خدمات و فعالیت های انجام شده در زندان برای ایجاد محیطی مناسب برای مددجویان و با تلاش و همدلی تمامی کارکنان در حال انجام است.

حسین سبک روح افزود: حصارکشی، ساخت آسایشگاه پرسنل وظیفه، دفتر حفاظت و اطلاعات و دفتر یگان حفاظت حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل زندان های هرمزگان از اندرزگاه مددجویان هم بازدید کرد و از نزدیک و در دیداری چهره به چهره به بررسی مشکلات آنان پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*