اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های همدان:وفاق و همدلی کارکنان همدان را دیدم

image_pdfimage_print

 

حسن محمدیاری در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان گفت:در طول مدت ۶ سال  و اندی مدیریت اینجانب در استان همدان وفاق و همدلی کارکنان همدان را دیدم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور  حسن محمد یاری   مدیر کل ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان  برگزار شد.

در ابتدای   هریک از اعضای حاضر در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی ، ضمن قدردانی از زحمات حسن محمدیاری مدیرکل زندان های همدان در طول مدت ۶ سال  و اندی تصدی مدیر کل زندان های همدان برای ایشان در سنگر جدید در سمت جدید مدیر کل زندان های استان آذربایجان شرقی آرزوی موفقیت روز افزون را داشتند.

مدیر کل زندان های همدان در آخرین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان ، ضمن قدردانی از زحمات روسا و کارکنان ستادی و زندان های تابعه گفت : استفاده از متخصصان امر در برنامه ها و همدلی کلیه همکاران در تمام امور از برنامه های  پیش  روست  و موفقیت یک کار گروهی و همدلی  همکاران را می طلبد،که اینجانب در طول مدتی که در این استان بودم وفاق و همدلی در بین کارکنان زندان های استان همدان  را دیدم  .

محمد یاری افزود :بکار گیری تمام ظرفیت ها و بالابردن انگیزه در کارکنان زندان ها سرلوحه برنامه های اینجانب  در اداره زندان های استان  همدان بود و در واگذاری پست های مدیریتی به نیروهای بومی استان اعتماد کردم .

محمدیاری  خاطر نشان کرد : اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم شده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف ،وفاق و همدلی کلیه روسا و کارکنان ستادی اداره کل و زندان های تابعه  از آشنایی با شما به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .

وی یاد آور شد :خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا مدت ۶سال و اندی را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی در استان همدان  سپری کنم.

محمد یاری ادامه داد :با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند .

وی در ادامه ضمن تبریک به مهندس هادی رنجبران سرپرست جدید اداره کل زندان های همدان برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون کرد .

گفتنی است حسن محمد یاری   از سال ۱۳۹۱ به مدت ۶ سال و اندی به عنوان  مدیرکل زندان های همدان این مسئولیت را بر عهده داشت و اخیرا ً  وی با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به عنوان مدیر کل جدید زندان های استان آذربایجان شرقی  معرفی شده است

.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*