اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های همدان بر ضرورت ایجاد رفاه کارکنان تاکید کرد

image_pdfimage_print

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان  در جلسه شورای  رفاهی کارکنان اداره کل زندان های استان بر ضرروت ایجاد رفاه کارکنان تاکید کرد و گفت : در برنامه ریزی رفاهی باید توجه ویژه به حفظ کرامت انسانی و حرمت کارکنان داشته باشیم تا محیطی سالم تر فراهم نماییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،جلسه شورای رفاهی کارکنان  با حضور پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان و سایراعضاء در محل دفتر مدیرکل برگزار شد .

در ابتدای جلسه مدیر کل زندان های همدان در خصوص اهمیت توجه به رفاه کارکنان و ایجاد بستر مناسب برای  انجام امور مربوط به رفاهی کارکنان  مطالبی را  عنوان کرد.

مدیرکل زندان های همدان  در سخنان خود رضایت و سلامت روان کارکنان را مورد تاکید قرار دادو افزود :این موضوع موجب ارتباطات مناسب تر و معقولانه تر آنان با ارباب رجوع می شود و بازخورد مثبت آن برای سازمان خواهد بود.

وی بر ضرروت ایجاد رفاه کارکنان تاکید کرد و گفت : در برنامه ریزی رفاهی باید توجه ویژه به حفظ کرامت انسانی و حرمت کارکنان داشته باشیم تا محیطی سالم تر فراهم نماییم.

مدیر کل زندان های همدان خاطر نشان کرد : به طورحتم ارائه خدمات رفاهی در ایجاد   انگیزه و رضایت کارمندان در جلب رضایت ارباب رجوع تاثیر دارد و این مهم در سلامت اداری و سرعت کارها تاثیر به سزایی دارد.

وی اظهار کرد : تعاونی های متشکله از قبیل اعتبار ،بیمه تکمیلی ،مصرف و مسکن جلسات مستمر تشکیل و نسبت به ارائه خدمات مطلوب تر به کارکنان و اعضا ء اقدام نمایند .

مدیرکل زندان های همدان ادامه داد : اقدامات مطلوبی را در زمینه ارائه خدمات رفاهی برای رفع نیازهای کارکنان و خانواده های آنها در دستور کار خود قرار خواهیم داد تا زمینه های خدمت برای کارکنان بیش از پیش فراهم گردد.

گفتنی است در این جلسه موضوعاتی از قبیل تسهیلات رفاهی ،برنامه غذایی پرسنل شیفت ،حفظ سلامت کارکنان و ایجاد انگیزه بیشتر در آنان ،برگزاری برنامه های ورزشی متنوع  ،تعاونی ها و دیگر موضوعات مربوطه مورد بحث و گفت‌و‌گو قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*