مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد: توانمند سازی انجمن های حمایت از زندانیان آسیب ها را کاهش می دهد

image_pdfimage_print

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان دهدشت با حضور مدیرکل زندان های استان، فرماندار، دادستان و دیگر اعضاء برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، با حضور مدیرکل زندان های استان، فرماندار، دادستان و دیگر اعضاء، جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان کهگیلویه برگزار گردید.
اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان با قدردانی از حضور اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان دهدشت گفت: خانواده زندانیان از جمله اقشار نیازمند و در معرض آسیب بوده که در غیاب سرپرست و نان آور در تأمین حداقل های زندگی با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
ایشان هرگونه بی توجهی به این قشر آسیب پذیر را خسارات آور دانسته و اظهار داشت: چنانچه مسئولین مرتبط از این موضوع غافل شوند، خانواده ها دچار تبعات و پیامدهایی از جمله طلاق، ترک تحصیل فرزندان و روی آوری به تکدی گری و مشاغل کاذب شده و چه بسا در این مسیر دچار آسیب و جرم شده و ناخواسته سر از زندان در بیاورند.
مدیرکل زندان های استان با قدردانی از نهادهای حمایتی خصوصاً کمیته امداد حضرت امام(ره) اظهار امیدواری کرد تا با توانمندسازی انجمن های حمایت از زندانیان، دامنه آسیب های ناشی از فقر و نداری خانواده ها کمتر شده و این قشر مورد حمایت و مساعدت قرار بگیرند.
در ادامه روشندل دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت دهدشت و مهندس کاتب فرماندار شهرستان کهگیلویه و دیگر اعضاء در خصوص ارتقاء فعالیت ها و توانمندسازی انجمن حمایت از زندانیان دهدشت به ارائه نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و مواردی بتصویب رسید.
در ابتدای این جلسه دوهنده مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان دهدشت گزارشی از عملکرد و فعالیت ها را ارائه نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*