مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی :خدمت صادقانه همراه با پشتکار رضایتمندی خداوند تبارک و تعالی را به دنبال خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان با کارکنان زن بازداشتگاه عمومی بیرجند برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان در این جلسه با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به زندانیان خصوصا زندانیان زن گفت : زندانبانی با توجه به اینکه خدمت رسانی به آسیب پذیرترین قشر جامعه است با ارزش و مقدس است و لذا باید در راه خدمات رسانی به زندانیان تمام تلاش خود را بکار گیریم .

وی افزود : گره باز کردن از مشکلات انسانها زیباست و زمانی زیباتر می شود که این کار در راه خداوند تبارک و تعالی باشد.

هاشمی با اشاره به اهمیت مددکاری در زندانها به خصوص زندان زنان گفت :زندانبان باید خود را وقف کار و پیگیری مشکلات زندانیان کند چرا که زندانیان و بخصوص خانواده آنها نیازمند حمایت هستند تا از آسیب های اجتماعی مصون بمانند .

عضو شورای قضائی استان با اشاره به اهمیت پیگیری مشکلات قضائی زندانیان گفت :تعامل با دستگاه قضائی برای رفع مشکلات قضائی زندانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لذا مددکاران و مسئولین دفاتر قضائی باید در زمینه استفاده از ظرفیت های قانونی برای آزادی و یا تخفیف مجازات زندانیان گام بردارند .

مدیر کل زندانهای استان از تلاش های صورت گرفته در اندرزگاه زنان قدر دانی کرد و افزود :  همت وتلاش شما ارزشمند است و باید همچنان در این مسیر گامهای موثری برداریم  و با توسعه زیرساخت ها  زمینه رفاه بیشتر زندانیان وهمچنین با رفع مشکلات قضائی زندانیان زمینه بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه را فراهم کنیم .

گفتنی است کارکنان نیز مشکلات خود را مطرح که در فضائی صمیمی مدیر کل زندانهای استان به آنها پاسخ داد و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*