اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی:غنی سازی اوقات فراغت نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان در جلسه کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی زندانهای استان گفت :غنی سازی اوقات فراغت زندانیان و خانواده آنها نقش بسیار مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد .

مدیر کل زندانهای استان گفت:اشتغالزایی یکی از مهمترین برنامه هایی است که می تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کند.

هاشمی ضمن تاکید بر اهمیت برنامه های فرهنگی ، هنری و ورزشی به نقش ورزش درارتقاء سطح سلامت زندانیاناشاره کرد و افزود : ورزش علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت زندانیان و خانواده انها می تواند سهم بزرگی در ارتقاء سطح سلامت زندانیان داشته باشد .

عضو شورای قضائی استان گفت : رسیدگی به امورات رفاهی زندانیان و خانواده آنها یکی دیگر از مهمترین برنامه هایی است که میتواند در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی ایفا نماید.

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی با تاکید بر اجرای برنامه های شاد هنری در زندانها و برای خانواده آنها گفت : برنامه های هنری شاد روحیه زندانیان و خانواده آنها را شاداب میکند و لیکن باید این برنامه ها با جدیت برای زندانیان در زندانها و برای خانواده آنها از طریق انجمن های حمایت اجرایی شود .

گفتنی است در این جلسه اعضا طرح های پیشنهادی خود را در خصوص اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان زندانیان و مددجویان کانون اصلاح و تربیت ارائه نمودند که مورد بررسی قرار گرفت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*