مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی :اجرای دقیق برنامه های اصلاحی و تربیتی نیازمند تلاش مضاعف است

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان در نشستی صمیمی با کارکنان حوزه سلامت اصلاح و تربیت گفت : حوزه سلامت اصلاح و تربیت حوزه ویژه در زندانبانی اسلامی است که باید با تلاش و همت مضاعف برنامه های این حوزه اجرایی شود .

وی افزود : آموزش و اشتغال و حرفه آموزی دو بخش بسیار مهم در حوزه سلامت اصلاح و تربیت است که باید به صورت خاص و ویژه دنبال شود چرا که بازگشت سعادتمندانه زندانیان پس از تحمل حبس و آزادی بستگی به آموزشهایی که در زندان دیده اند دارد .

مدیر کل زندانهای استان گفت: برنامه های اصلاحی و تربیتی باید همراه با شادی و نشاط اجرا شود چرا که شادی و نشاط باعث میشود زندانیان بهتر به سمت این برنامه ها جذب شوند .

عضو شورای قضائی استان افزود:ورزش یکی از مهمترین برنامه های اصلاحی و تربیتی است که باعث ارتقاء سطح سلامت زندانیان میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

هاشمی تصریح کرد:حضور روحانیون و مددکاران در درون اندرزگاهها و گفتگوی چهره به چهره با زندانیان و پیگیری مشکلات آنها تا رفع آن یکی از مهمترین برنامه های اصلاحی و تربیتی است که باید همه کارکنان حوزه اصلاح و تربیت به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند .

مدیر کل زندانهای استان نماز و قرآن را در راس برنامه های اصلاحی و تربیتی برشمرد و افزود :همه برنامه های اصلاحی و تربیتی باید با نگاه قرآنی اجرایی شود تا موفقیت آمیز باشد .

در این جلسه مسئولین ادارات حوزه سلامت و اصلاح و تربیت گزارشی از عملکرد حوزه خود ارائه نمودند که مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*