اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی با رئیس پلیس پیشگیری استان دیدار و گفتگو کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی هاشمی مدیر کل زندانهای استان در راستای تعامل و هم افزایی با نیروی انتظامی جهت ارتقاء سطح امنیت در زندانها با سرهنگ زاهدی پور رئیس پلیس پیشگیری استان خراسان جنوبی ، سرهنگ شاهوردی فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند و سرهنگ خدابخشی جانشین یگان ویژه استان خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در این دیدار با تاکید بر اهمیت امنیت در زندانها گفت : تامین امنیت در زندانها از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است چرا که با تامین امنیت در زندانها امنیت جامعه تامین میشود

وی افزود : همکاری بین نیروی انتظامی و اداره کل زندانهای نقش بسیار مهمی در ارتقاء سطح امنیت در زندانها دارد.

هاشمی تصریح کرد : وظیفه سازمان زندانها اجرای حکم حبس است اما رسالت ما اصلاح و تربیت زندانیان در حین تحمل حبس است تا پس از پایان دوران محکومیت بتوانند با دستی پر و عزتمندانه به جامعه بازگردند و لذا ارتقاء سطح امنیت در زندانها نتیجه برنامه های اصلاحی و تربیتی را پر بارتر میکند .

وی از همکاری بسیار خوب نیروهای انتظامی استان در برگزاری رزمایش ها و آموزش کارکنان زندانها تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد این تعامل و هم افزایی بیش از پیش ادامه یابد .

گفتنی است در این دیدار که سرهنگ آذرمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز حضور داشت بر همکاری دو دستگاه در زمینه ارتقاء امنیت در زندانها و برگزاری رزمایش های مشترک تاکید گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*