اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی :‏ زندان تایباد دارای فضایی آرام با امنیت ‏پایدار درسایه انضباط ، تلاش وهمدلی است‏

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی، جمشیدی مدیرکل زندانهای استان از قسمت های مختلف زندان تایباد بازدید نمود.

درابتدای این دیدار بیات رئیس زندان تایباد، ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارش مبسوطی ازنحوه اجرای برنامه های فرهنگی و اصلاحی و تربیتی ، میزان آمار ورودی زندانیان و خدمات ارائه شده به آنان درزمان تحمل حبس در زمینه های مختلف آموزشی ، بهداشتی و . . . پرداخت .

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی درادامه ضمن بازدید ازتمامی اماکن ، ابنیه و فضاهای زندان  و همچنین حضوردرکارگاه های اشتغال وحرفه آموزی زندانیان نظیرکارگاه (تولید کیف دوزی ، خیاطی ،غرفه صنایع دستی) دستوراتی را در خصوص توسعه و تقویت فعالیّت های مذکورصادر نمود.

جمشیدی بااشاره به اهمیت ارتقای امنیت درزندانها که جزء اولویتهای دهگانه­ سازمان می باشد براستفاده ازتمامی ظرفیتهای موجودو همچنین برنامه کاهش آسیب و بازپروی و اصلاح و تربیت زندانیان  وآموزش و توانمند سازی پرسنل کادر و وظیفه با عنایت به شرایط خاص و جغرافیایی زندان و شهرستان تاکید نمودند.

وی همچنین با اشاره به بحث ارتقای سلامت زندانیان اظهار داشت:فلسفه وجودی همه تشکیلات ، سلامتی و بازپروری زندانیان است بنابراین لازم است که در زمینه های بهداشتی و فرهنگی تلاش مضاعفی انجام گرفته و در حوزه فرهنگی و قرآنی نیز بصورت ویژه و تخصصی برنامه ریزی صورت پذیرد و از توانمندیهای موجود درمیان زندانیان برای آموزش سایرین استفاده گردد.

جمشیدی زندان تایباد را زندانی با امنیت پایدار وآرام آکنده از نظم ,همدلی وتلاش با استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود ذکرکرد و برتوجه هرچه بیشتر به نیروی انسانی موجود اعم از کارکنان و پرسنل وظیفه در زمینه توانمند سازی و آگاه سازی تاکید نمود.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در پایان از پروژه زندان جدید بازدید ودستوراتی در خصوص تسریع ساخت و بهره برداری از آن صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*