اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان : بسیاری از فعالیتهای انسان امروز را میتوان ماهیتاً فرهنگی دانست

image_pdfimage_print

جلسه شورای فرهنگی زندانهای استان با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان ،معاونت اداری و مالی زندانهای استان و سایر اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد. در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام پاک الهی قرآن کریم آغاز شد مدیر کل زندانهای استان در سخنانی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب ، ماه های شریف رجب و شعبان را مقدمه ای برای ورود به ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی برشمرد و خواستار برنامه ریزی دقیق برای بهره برداری حداکثری معنوی از این ماههای شریف شد. وی همچنین با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مقوله فرهنگ و کار فرهنگی خاطر نشان کرد: بسیاری از فعالیتهای انسان امروز را میتوان ماهیتاً فرهنگی دانست انواع فعالیتهای اجتماعی، فراغتی، سیاسی و حتی اقتصادی انسانها نیز جنبه قویِ فرهنگی پیدا کرده است، به طوری که به جرات میتوان گفت، سبک زندگی انسانها و انواع فعالیتهای آنها فرهنگی هستند.
مدیرکل زندانهای استان در ادامه با اشاره به ارسال تقویم برنامه های فرهنگی و تربیتی سال ۱۳۹۸ زندانهای کشور نسبت به برنامه ریزی منسجم و دقیق و با نگاه بومی ، جهت انجام مطلوب دستورالعمل ارسالی از سازمان تاکید نمود.

معاونت داری و مالی زندانهای استان نیز با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب ،آمادگی حوزه مالی و اداری را نسبت به تامین اعتبارات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم و مناسبت های ماه های مبارک و شریف رجب ، شعبان و رمضان و  انجام مطلوب برنامه های فرهنگی و تربیتی زندانهای استان اعلام نمود. همچنین سایر اعضاء نیز نظرات و پیشنهادات خود را حول محورهای جلسه بیان نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*